Złodziej samochodów wpadł, bo wjechał do lasu i zasnął

8 listopada w godzinach wieczornych podczas kontroli dzikiego wysypiska śmieci przy ul. Kresowej, patrol straży miejskiej zauważył audi posiadające zagraniczne rejestracje.

Pojazd był zaparkowany na terenie lasu, a wewnątrz spał młody mężczyzna. W związku z naruszeniem prawa mężczyzna został wylegitymowany. Nie posiadał on przy sobie dokumentów z pojazdu ani prawa jazdy. Na miejsce wezwano patrol policji.

Mężczyzna tłumaczył, że dokumenty pozostawił we Wrocławiu z którego wracał, a do lasu wjechał ponieważ był zmęczony i chciał się przespać. Po przybyciu na miejsce patrolu policji okazało się, iż pojazd został skradziony w Szwajcarii a, mężczyzna poruszający się tym samochodem nie posiada uprawnień do prowadzenia auta. Dalsze czynności w sprawie prowadzi policja. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, mężczyzna ma na swoim koncie kradzieże samochodów na terenie Szwajcarii, a w pojeździe mogły znajdować się narkotyki.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Mihal
5 lat temu

Straż miejska nie wtajemniczona i nie ma układów jak policja w kradzieżach i jakaś chyba większa część to ustawione kradzieże,by zarobić na ubezpieczeniu i potem na sprzedaży auta,albo części z niego to się chłopaki nie zorientowali i zepsuli interes 🙂 😉 😀

hahahihi
hahahihi
5 lat temu

powiedział co wiedział szkoda klawiatury na takie wpisy

wielki1971
wielki1971
5 lat temu

Tomaszu czyżby cię aż tak już poj….o!!!
Brawo wszyscy jesteśmy dumni z twojego wpisu…

Ssss...
Ssss...
5 lat temu

No Tomaszu żeś zabłysnął…. no koleś miał pecha he he – było stanąć na legalu, to pewnie nikt by się nie czepił 😛 Na długo zapamięta Gliwice 😀

Nina
Nina
5 lat temu

Najbardziej podoba mi sie ostatnie zdanie zamykajace artykuł. Daje do myślenia redaktorzyno.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI