Zmiana siedziby firmy ista Shared Services Polska

Firma ista Shared Services Polska (iSS Polska) mająca swoją siedzibę w centrum miasta Gliwice jest strategiczną częścią Grupy ista i nadal inwestuje i rozwija się na Śląsku, dając przy tym wszystkim swoim pracownikom stabilność zatrudnienia. Nawet obecna trudna sytuacja epidemiczna nie ma wpływu na zmianę tak strategicznych planów firmy jak relokacja do nowego budynku.

Przez ostatnie półtora roku Zarząd wraz z grupą projektową prowadził projekt mający na celu identyfikację miejsc pracy pod względem ich lokalizacji ogólnej jak i dostępności do infrastruktury, planu pomieszczeń, wyposażenia, ergonomii pracy oraz zadowolenia pracowników z aktualnych miejsc pracy. Te ostatnie kilkanaście miesięcy prac zaowocowało podjęciem przez Zarząd spółki decyzji o relokacji.
Zgodnie z planem już w 2023 roku iSS Polska zmieni swoją dotychczasową siedzibę w Gliwicach na nowo wybudowany kompleks przy ulicy Piwnej. W nowym budynku firma będzie zajmować cztery piętra na powierzchni ogólnej około 8 tys. metrów kwadratowych, dodatkowo pracownicy będą mieć dostęp do kantyny, sklepów, siłowni czy też przedszkola. „Jesteśmy przekonani, że Gliwice są wspaniałym miejscem na główną lokalizację naszej firmy, zarówno w aspekcie położenia siedziby jak i dostępności wykwalifikowanych pracowników. iSS Polska oferując atrakcyjne miejsca pracy daje możliwość rozwoju pracownikom zarówno w obszarze operacyjnym jak i IT. Budowa nowej lokalizacji z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju iSS Polska, większego komfortu pracy i zadowolenia naszych obecnych pracowników oraz pozyskiwania kolejnych talentów na lokalnym rynku pracy.” podkreśla Zarząd firmy.

www.facebook.com/istaSharedServicesPolska/
www.linkedin.com/company/ista-shared-services-polska

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI