Zmiany na ul. Zwycięstwa. Można skręcić w lewo

Od dzisiaj obowiązuje nowa organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic: Zwycięstwa i Wyszyńskiego. Wprowadzona została możliwość skrętu w lewo.

„Dodatkowa relacja na skrzyżowaniu umożliwi kierowcom dojazd do ul. Dworcowej i dalej w kierunku ulic: Pszczyńskiej i Rybnickiej z pomięciem wjazdu na gliwicką Starówkę. Dodatkowym argumentem za „uruchomieniem” lewoskrętu był fakt, iż w przyszłym roku planowane są kolejne zamknięcia uliczek na Starym Mieście” – informuje Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gliwiczanin
Gliwiczanin
21 dni temu

Jak to urzędnicy z ZDM pięknie zakorkowali ul. Zwycięstwa tym genialnym pomysłem.
Pas do skrętu w lewo pusty. Pas do skrętu w prawo i prosto permanentnie zablokowany. Jak jest strzałka do skrętu w prawo, to chcący skręcić w prawo są zablokowani przez tych, którzy chcą jechać prosto, ale stoją bo mają czerwone. Zapala się zielone i co? Znowu stoimy, bo ci, którzy chcą jechać prosto są zablokowani przez tych, którzy skręcają w prawo i przepuszczają pieszych, którzy wtedy też mają zielone. Urzędnicy ZDM, łapcie lepiej dalej pasikoniki (prawdziwy przypadek podczas mojej wizyty tam) zamiast utrudniać Gliwiczanom życie.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI