Zmiany organizacji ruchu w Gliwicach. Wszystkich Świętych

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku 1 listopada Polacy będą mogli odwiedzić groby bliskich. W związku z tym ZDM Gliwice wprowadza pewne zmiany.

Cmentarz Centralny
Zmiany w organizacji ruchu przy Cmentarzu Centralnym wprowadzone zostaną 29.10.2021 r. około godz. 22:00 i obowiązywać będą do 02.11.2021 r. do godz.06:00.
Z ruchu wyłączony będzie, jak co roku, odcinek ul. Kozielskiej: od ul. Okulickiego do ronda im. Władysława Andersa. Na ul. Okulickiego wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy.
Uwaga! Z ul. Kozielskiej będzie można tylko i wyłącznie skręcić w prawo w ul. Okulickiego. Nie będzie możliwości dojazdu do ul. Andersa i dalej do ronda im. Andersa i ul. Łabędzkiej. Odcinkiem bezpośrednio przy cmentarzu Centralnym (od ul. Okulickiego do ronda im. Andersa) poruszać się będą mogły tylko i wyłącznie autobusy: PKS, ZTM i TAXI oraz pojazdy dostawcze do 3,5 t. Ruch odbywał się będzie jednokierunkowo od ul. Okulickiego w stronę ronda im. Andersa.
1 listopada wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Kozielskiej z ul. Okulickiego.
Parkowanie w okolicach cmentarza Centralnego
Kierowcy jadący od węzła DK88 – Okulickiego będą mogli pozostawić samochód na pobliskim parkingu przy Centrum Handlowym lub na parkingu usytuowanym na tyłach Cmentarza Centralnego. Dodatkowo samochody pozostawić będzie można po obu stronach ul. Andersa oraz jednostronnie na ul. Okulickiego.

Cmentarz przy ul. Św. Wojciecha
Zmiany w organizacji ruchu wprowadzone zostaną 29.10.2021 r. około godz. 22:00 i obowiązywać będą do 02.11.2021 r. do godz.06:00.
Na ul. Św. Wojciecha wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu. Bezpośredni wjazd w ulicę od strony ul. Toszeckiej będzie możliwy tylko dla kierowców poruszających się od centrum miasta w kierunku Pyskowic. Jadący ul. Toszecką – od strony Pyskowic – dojadą do nekropolii położonej przy ul. Św. Wojciecha skręcając w ul. Myśliwską.
Uwaga !!! Na części ul. św. Wojciecha wprowadzony zostanie prawostronny zakaz zatrzymywania.
Jadący od DK88 prowadzeni będą objazdem ulicami: Św. Wojciecha, Jałowcową, Myśliwską oraz Bończyka. Dla samochodów ciężarowych wytyczony zostanie przejazd : DK88 przez rondo na ul. Pionierów do ul. Toszeckiej.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI