Znaleziono zwłoki. Policja wkroczyła do akcji

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono 15 grudnia rano w Nieborowicach w gminie Pilchowice. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon w wyniku wychłodzenia organizmu.

Wczoraj rano mieszkaniec jednego z budynków wielorodzinnych w Nieborowicach, idąc do piwnicy, zauważył mężczyznę leżącego na klatce schodowej – człowiek nie reagował. Świadek powiadomił knurowskich policjantów.

Skierowani we wskazane miejsce funkcjonariusze ujawnili zwłoki mężczyzny w średnim wieku. Lekarz stwierdził, że przyczyną zgonu było wychłodzenie.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna prawdopodobnie nadużył alkoholu, zasnął na klatce i zmarł w wyniku wyziębienia organizmu.

Ta tragedia obrazuje, jak niebezpieczne są niskie temperatury i alkohol. To częste przyczyny śmierci wśród osób bezdomnych, ale nie tylko – zdarza się, że jednorazowy wybryk młodego pijanego człowieka także może doprowadzić do śmierci. Wczoraj niewiele brakowało, a mogło dojść do tragedii 15-latka – więcej przeczytasz tutaj.

Pomóżmy Kasi z Gliwic, która walczy z rakiem!spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI