r e k l a m a


Znieważył strażników miejskich. Zapadł wyrok

”Rok temu, około godziny 15:00 na ulicy Tarnogórskiej (dzielnica Szobiszowice) miała miejsce interwencja, jakich podejmujemy wiele” – informuje straż miejska.

„30-letni mężczyzna usiłował spożywać alkohol w miejscu publicznym. Nie zareagował na zwróconą uwagę, a kiedy przystąpiliśmy do bardziej zdecydowanych działań, skierował pod naszym adresem szereg słów powszechnie uznawanych za obraźliwe.
W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa z art. 226 § 1 Kodeksu Karnego mężczyzna został ujęty i przekazany odpowiednim służbom.
Sprawa znalazła swój epilog w Sądzie, który uznał, że przedstawione dowody nie budzą wątpliwości i wyrokiem nakazowym nałożył na mężczyznę karę grzywny w wysokości 1500,00 zł oraz zobowiązał do uiszczenia kosztów postępowania w kwocie łącznej 220 zł” – informuje SM Gliwice.

Wyrok jest prawomocny.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
1 rok temu

mi za nielegalny mandat NiC nie zwrócili a jedynie umorzyli sprawę a KOSZTa pokrył jakiś tam skarbnik państwa, nie znam typa ale nawet kwoty nie chcieli podać…No to teraz napiszę im pismo aby mi podeslani cennik oraz muszę złożyć skargę na zachowanie Mundurowych tak by sprawa była w końcu prawnie zakończona, choć pewnie sprawa cywilna to jedyne wyjście w PL.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI