spot_img

Zniszczył kamerę, która go nagrała. Wcześniej pobił studenta

Policjanci zatrzymali młodego gliwiczanina, który w maju br. zdewastował kamery monitoringu.

Wczoraj około godz. 10.20 funkcjonariusze z II komisariatu złapali 19-latka podejrzewanego o to, że 7 maja br. na osiedlu Trynek zniszczył trzy kamery monitoringu należące do jednej ze spółdzielni mieszkaniowych. Do zatrzymania sprawcy doszło m.in. dzięki wizerunkowi zarejestrowanemu przez monitoring. Nie można też nie docenić pamięci wzrokowej policjanta z patrolowki, który legitymując mężczyznę, skojarzył go z majową sprawą. To jednak nie jedyne zarzuty, które czekają na nastolatka. Policjanci mogą mu udowodnić coś jeszcze.

Kolejne zarzuty mają dla zatrzymanego kryminalni z III komisariatu – te związane są z innymi czynami przeciwko mieniu oraz pobiciem w czasie studenckich Igrów.

(KMP Gliwice)

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI