spot_img

Żołnierze WOT z Gliwic jadą na granicę z Białorusią

40 żołnierzy z 131. Batalionu Lekkiej Piechoty Wojsk Obrony Terytorialnej z Gliwic pojedzie na polsko-białoruską granicę.

Wojskowi będą patrolować tereny przygraniczne. Już w najbliższy czwartek wyruszą z Gliwic w rejon Białegostoku.

Od 18 listopada ochotnicy z Wojsk Obrony Terytorialnej będą patrolować granicę przez dwa tygodnie, a następnie zmieni ich kolejnych 40 żołnierzy WOT, tym razem z 133. Batalionu Lekkiej Piechoty z Cieszyna.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. żołnierze i WOT w jednym zdaniu…

    • doktor habilitowany i technik laborant
    • policjant i strażnik miejski
    • kibic i kibol

    WOT to wstyd na cały świat, a miała być taka polska gwardia narodowa

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI