spot_img

Zygmunt Frankiewicz składa gliwiczanom życzenia (TV)

Prezydent Gliwic Zygmunt Frankiewicz zamieścił w internecie życzenia świąteczne w formie wideo.

W kilku słowach zwraca się do mieszkańców Gliwic, którym życzy wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. PANIE PREZYDENCIE.
    PODALI, ŻE GLIWICE SĄ:
    – 3 W POLSCE ,
    – 1 NA ŚLĄSKU
    -7 W ŚWIECIE
    NAJBARDZIEJ ZANIECZYSZCZONYM MIASTEM.
    CZY ZAMIERZA PAN Z TYM COŚ ZROBIĆ???????????????????????????????????????????????????

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI