Przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Grzegorz Napieralski, w wywiadzie, którego udzielił infogliwice.pl, komentuje aktualną sytuację w swojej partii.

W związku ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi nie mogliśmy nie zapytać o to, kto będzie twarzą SLD w Gliwicach. Grzegorz Napieralski nie ukrywa, że w tegorocznych wyborach liczy na sukces SLD.

Get the Flash Player to see this content.

 


15 KOMENTARZE

  1. SLD niestety dużo zgarnie w tych wyborach bo to jedyna alternatywa dla PO i PIS więc ludzie pójdą i będą głosować. I co z tego że nas wprowadziliście do Unii? Czy to jest wasze główne osiągnięcie? No to brawo!

  2. Sld ma 10 procent i nic więcej i oni się PO przydadzą jako koalicjant bo PSL tym razem nie wejdzie do sejmu a Napieralski będzie chciał być wicepremierem

  3. od zawsze twarzą gliwickiego SLD jest Marek Widuch obecny radny i on na pewno nią będzie nadal no chyba że zrobi transfer do PO

  4. A ja głosuję na Widucha juz od kilku lat i będę to robił nadal w kolejnych wyborach. To jest osoba, która pociągnie lewicę i SLD do przodu. Panie Marku tak trzymać.

  5. W PO i PiS nic tylko kłótnie, a ludziom zyje sie coraz gorzej. Głosowałem na tych baranów z PO ale teraz popieram lewice, moze coś sie zmieni

  6. Glosujmy na naszego Orła Inteligencji, czyli Widucha. Jak pamietacie sam sobie dawal 50% poparcia w wyborach prezydenckich. Ciekawe jakie sondaze teraz spreparuje. Ale to, ze Napieralski go olal w Gliwicach jest spoko.

WASZYM ZDANIEM