r e k l a m a
spot_imgspot_img

10-lecie Nowych Gliwic. Będzie piknik i koncert

Festiwal Innowacji i Technologii, piknik naukowo-technologiczny oraz świetne, plenerowe koncerty – obchody 10. rocznicy powstania Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice” zapowiadają się bardzo interesująco!

10-lecie Nowych Gliwic będziemy świętować przez dwa dni. 14 września rozpocznie się trzecia edycja Festiwalu Innowacji i Technologii. W ramach dwudniowego festiwalu przedstawiciele przemysłu i nauki toczyć będą dyskusje na temat transportu przyszłości, innowacyjnych rozwiązań lotniczych, perspektywy rozwoju sektora kosmicznego oraz przyszłości medycyny spersonalizowanej w Polsce.

15 września przy ul. Bojkowskiej 37 odbędzie się Piknik Naukowo-Technologiczny PIK TECH, z udziałem Politechniki Śląskiej, Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz firm z sektora wysokich technologii. W programie pikniku zaplanowano m.in. pokazy lotów dronów, wyścigi zdalnie sterowanych samochodów wydrukowanych w technologii 3D, warsztaty konstruktorskie dla dzieci czy miasteczko cyrkowe. Ponadto na odwiedzających piknik amatorów nowych smaków będą czekały foodtrucki serwujące oryginalne dania i strefa chill out.

Na finał obchodów organizatorzy przewidują wielki koncert plenerowy. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Lao Che.

Szansę na występ na dużej scenie mają także zespoły z Gliwic i okolic. Wystarczy, że zgłoszą się do organizowanego przez GAPR konkursu „Nowe Gliwice – Nowe Brzmienia!” i wygrają nagrodę główną – występ jako support Lao Che podczas finałowego koncertu. Chęć udziału w konkursie można zgłaszać do 24 sierpnia. Szczegóły i regulamin konkursu można znaleźć na stronie: http://gapr.pl

Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach obchodów 10-lecia „Nowych Gliwic” jest wolny!

Organizatorami wydarzenia są Górnośląska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o., Politechnika Śląska oraz Miasto Gliwice.

MSI

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
basia
basia
5 lat temu

czytanie ze zrozumieniem się kłania

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI