r e k l a m a
spot_imgspot_img

100 nowych urządzeń na gliwickich placach zabaw

Miasto Gliwice doposaża place zabaw.

Organizowany przez miasto konkurs „Gliwickie Place Zabaw” cieszy się sporym zainteresowaniem spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot, ale chyba przede wszystkim dzieci, bo to one korzystają z huśtawek, karuzel, drabinek czy kiwaków montowanych na gliwickich placach zabaw. Przez 9 lat trwania konkursu na 52 place trafiło w sumie 100 urządzeń!

Każdego roku na terenie Gliwic, spółdzielnie mieszkaniowe oraz wspólnoty, mają możliwość doposażenia placów zabaw będących w ich administracji. Dzięki współpracy z Miastem zyskują nowe urządzenia zabawowe, które służą najmłodszym mieszkańcom. W trakcie wszystkich dziewięciu edycji konkursu organizowanego przez Miejski Zarząd Usług Komunalnych, Miasto Gliwice przekazało już 100 urządzeń o wartości 340 tys. zł, które zamontowano na terenie 52 placów zabaw.

Ostatnio nowe urządzenia pojawiły się przy ul. Obrońców Pokoju. Dzieci mają do dyspozycji nowe dwie karuzele oraz odnowioną przez spółdzielnię mieszkaniową zjeżdżalnię z piaskownicą i drabinki. Była to dziewiąta, ale nie ostatnia edycja konkursu.

MSI

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI