r e k l a m a

spot_imgspot_img

16 przestępców zatrzymanych w weekend

W czasie minionego weekendu policjanci gliwickiego garnizonu ujęli 16 sprawców przestępstw – liczba nie obejmuje sprawców wykroczeń.

Pięciu to nietrzeźwi kierowcy. W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu bezpośrednim znaleźli się sprawcy kradzieży, zniszczenia mienia, znęcania nad rodziną, znieważenia i naruszenia nietykalności policjanta, posiadacze narkotyków.

Wśród zatrzymanych w sobotę w Knurowie jest 36-letnia kobieta, która źródło stałego dochodu uczyniła sobie z kradzieży sklepowych.
W niedzielę wieczorem w Żernicy na ul. Ogrodowej do kontroli zatrzymano 35-latka prowadzącego renaulta kangoo. Policjanci wyczuli od kierowcy woń alkoholu. Mężczyzna odmówił jednak badania alkometrem, ponadto znieważył funkcjonariuszy słownie i… zaczął ich kopać.

Wśród pijanych kierowców rekordzistą okazał się 28-latek. Miał prawie 3 promile alkoholu we krwi, kierował motocyklem w Paniówkach.

W czasie weekendu doszło do jednego wypadku, w którym jedna osoba doznała obrażeń. Odnotowano 17 kolizji. Zmarł 63-letni rowerzysta potrącony w piątek przez motocyklistę.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI