Piknik Bożonarodzeniowy – miasto szuka handlowców

Miasto Gliwice poszukuje producentów, artystów oraz handlowców chcących zaoferować swe produkty i usługi do sprzedaży podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego 2014.

Organizacja Jarmarku planowana jest wstępnie w dniach od 6 do 23 grudnia tego roku na gliwickim Rynku, czas jego trwania jest uzależniony od zainteresowania wystawców. Miasto ze swej strony zapewni zaplecze handlowe (domki handlowe) i sanitarne oraz dekoracje świąteczne i program artystyczny w wybrane dni przy świątecznej szopce.

Handlowcy będą zobowiązani do uiszczenia opłaty targowej, zgodnie ze stawkami obowiązującymi na terenie Gliwic (uchwała Rady Miejskiej w Gliwicach nr XXVIII/512/2012 z 13 grudnia 2012 roku w sprawie ustalenia wysokości stawek opłaty targowej obowiązującej na terenie miasta Gliwice).

Preferowane będą stoiska o charakterze świątecznym, w których prowadzona będzie sprzedaż takiego asortymentu jak ceramika artystyczna, wyroby regionalne, ozdoby świąteczne i choinkowe, choinki, pamiątki i rękodzieło, biżuteria, artykuły spożywcze oraz wyroby garmażeryjne i gastronomiczne.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie wstępnych zgłoszeń do 6 października 2014 r. w jeden ze wskazanych poniżej sposobów:
pocztą na adres:
Urząd Miejski w Gliwicach
Wydział Kultury i Promocji Miasta
ul. Zwycięstwa 21, 44-100 Gliwice

osobiście w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego
faxem na nr: 32 231 40 59
za pośrednictwem poczty e-mail: [email protected].

Ostateczna decyzja dotycząca organizacji wydarzenia zostanie podjęta do 31 października 2014 r.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI