r e k l a m a


18-latek utonął w jeziorze w Czechowicach

Młody mężczyzna utonął w jeziorze w Czechowicach. Tragedia wydarzyła się przed godz. 14.00.

Mimo reanimacji 18-latka nie udało się uratować. Policjanci apelują o ostrożność w trakcie wypoczynku nad wodą. Ze wstępnych informacji wynika, że grupa młodych ludzi pływała w rejonie kąpieliska strzeżonego w Czechowicach. W pewnym momencie młody mężczyzna zniknął kolegom z pola widzenia.

Powiadomiono ratowników. Po akcji poszukiwawczej wydobyto nastolatka z wody i podjęto reanimację, niestety bezskuteczną. Policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności zdarzenia.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Luna
Luna
7 lat temu

Byłam podczas tego zdarzenia…
Ten chłopak nie wyglądał na kogoś specjalnie wstawionego, a sami jego znajomi nie pili nic stricte na samym miejscu zdarzenia (bynajmniej z moich obserwacji).
Nie potrafię uwierzyć, że ten chłopak był tylko rok starszy ode mnie. Równie dobrze mogłabym go widywać na korytarzu szkolnym. Nigdy nie zapomnę tego obrazu z prób reanimacji i rozpaczy jego znajomych. To było straszne i zdecydowanie zbyt ciężkie do oglądania…

Observe
Observe
7 lat temu

Od dziecka jak znam Czechowice, taki widok mnie prześladuje. Ale na Leśnym, też się zdarzyło.W Czechowicach kiedyś miałam problem, na szczęście uprawialam ten sport-pływanie.

justyna
justyna
7 lat temu

niestety dziś dziewczyna utonęła.24.06.coś pechowe te czechowice?

bgcbb
bgcbb
7 lat temu

Dziewczynka, miała tylko 5 latek…

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI