spot_img

21.37 sześć lat później. Zegar się zatrzymał

Gliwice przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji i na wieży kościoła pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożenie Wiernych w Sośnicy o godzinie 21.37 zatrzymał się zegar.

– W roku beatyfikacji Jana Pawła II chcielibyśmy przyczynić się do szczególnego upamiętnienia tego wydarzenia – mówi Wojciech Karubin, koordynator akcji „21.37”.

Nasza kamera jako jedyna zarejestrowała wydarzenie. Materiał został przekazany organizatorom akcji, którzy wykorzystają obrazy ze wszystkich miast w jednym filmie.

[flashvideo file=”http://infogliwice.pl/filmy/2011_04/20110402_zegar_papiez.flv” /]

 

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI