r e k l a m a
spot_imgspot_img

Dziennikarze grali w squasha. Puchar Prezydenta dla infogliwice.pl

Kto nie był, niech żałuje. I Turniej Dziennikarzy Masters w squashu, to była super impreza.

Redakcja infogliwice.pl wraca z pucharem dla najlepszej dziennikarki. Imprezę, w której dziennikarze rywalizowali o Puchar Prezydenta zorganizował Stary Hangar Fitness & Wellness Club i Radę Osiedla Trynek.

Mogli wziąć w nim udział wszyscy chętni – nawet Ci, którzy do tej pory ze squashem nie mieli nic wspólnego. Tajniki tej gry mogli poznać trenując dzień wcześniej pod okiem instruktora.

Ostatecznie, w zawodach wzięło udział 8 dziennikarzy i pracowników redakcji: Krzysiek Surma i Michał Trębacz (Nowiny Gliwickie), Kalina Romankiewicz (Radio CCM), Nina Drzewiecka (infogliwice.pl), Jacek Jankowski i Jakub Golemiec (Gazeta Gliwicka) oraz Antoni Witwicki, Adam Ziaja (Miejski Serwis Informacyjny). Turniej prowadził Darek Jezierski, rzecznik prasowy Starego Hangaru i dziennikarz Gazety Gliwickiej.

I choć w tej imprezie tak naprawdę nie liczyły się umiejętności tylko dobra zabawa, to już eliminacyjne spotkania pokazały, że łatwo nie będzie.

Zawodnicy dawali z siebie wszystko, a walka toczyła się o każdą piłkę. A finałowe spotkania to był już pełen squashowy profesjonalizm.

W eliminacjach grupowych najlepiej poradzili sobie Krzysiek Surma i Jakub Golemiec. I oni spotkali się w finale.

O tym, jak był on zacięty, niech świadczy wynik: 12:10 i 13:11. Ostatecznie lepszy okazał się pracownik Gazety Gliwickiej i on otrzymał Puchar Prezydenta.

Bardzo dobrze poradziły sobie panie. Kalina Romankiewicz okazała się squashową zawodniczką na 6. Jednoosobowa reprezentacja infogliwice.pl wraca z turnieju z Pucharem Prezydenta dla najlepszej dziennikarki. Nina Drzewiecka zajęła w końcowej rywalizacji 4 miejsce.

Podsumowując: świetny pomysł, świetna organizacja i przede wszystkim świetna zabawa.

Kolejne zawody Masters gliwickich dziennikarzy już za rok. Miejmy nadzieję, że będzie nas więcej, a do sportowej zabawy włączą się wszystkie gliwickie redakcje.

(nd)
fot. Adam Ziaja

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksandra
Aleksandra
13 lat temu

Oooo !! Widzę że nowy klub z kortami do squasha powstał !! Super. Wygląda całkiem, całkiem… 🙂 Ktoś już tam ćwiczył może?

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI