r e k l a m a


22 przestępców w rękach policji. W tym 8 pijanych kierowców

W miniony weekend gliwiccy policjanci zatrzymali wielu sprawców przestępstw, w tym 8 pijanych kierowców.

Rekordzista miał we krwi 3 promile alkoholu. Wśród ujętych jest także kilku włamywaczy i złodziei. Tym razem nie doszło na szczęście do wypadków drogowych. Odnotowano za to 27 kolizji.

W piątek, 11 maja o godzinie 14.00 na ul. Związkowej w Gliwicach funkcjonariusze z piątego komisariatu zatrzymali 19-latka, który wyłamał zawiasy w drzwiach piwnicy i ukradł elektryczną spawarkę. Straty właściciela to 300 zł.

W sobotę tuż po północy włamywacza ujęli też policjanci z „jedynki”. Zatrzymany 30-latek wybił szybę i włamał się do zaparkowanego przy ul. Nowy Świat samochodu marki BMW.

Tego samego dnia o godzinie 17.10 funkcjonariusze straży ochrony kolei złapali i przekazali policji dwóch mężczyzn, którzy na szlaku Rudziniec Gliwicki-Toszek ukradli 300 mb sieci trakcyjnej. Zatrzymani to 32-latek z Katowic i 16-latek z Bytomia. Kraść mieli wraz z trzema innymi, nieznanymi na razie sprawcami. Postępowanie prowadzi VI KP.

Do zatrzymania niedoszłych złodziei doszło za to w Knurowie w niedzielę o godzinie 11.00 przy ul. 1 Maja. 38-, 36-, 25- oraz 21-latek, mieszkańcy powiatu, włamali się do budynku maszynowni. Zamierzali ukraść przewody elektryczne. Nie zdołali, zostali złapani przez knurowskich stróżów prawa.

(KMP Gliwice)

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gliwiczanka
gliwiczanka
12 lat temu

Super..
tylko ilu takich było niezłapanych..

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI