r e k l a m aspot_imgspot_img

r e k l a m aspot_imgspot_img

Chciał nagrywać policjantów mierzących prędkość. Został zatrzymany

W piątek przed południem na ul. Myśliwskiej w Gliwicach ustawił się patrol z drogówki. Mundurowi mieli kontrolować przestrzeganie ograniczenia prędkości w tym rejonie.

– Akcję przeprowadzono m. in. na wniosek mieszkańców, którzy uskarżają się, że na tej długiej, prostej i relatywnie wąskiej ulicy kierowcy notorycznie łamią przepisy (dozwolona prędkość to 40 km/h) – mówią gliwiccy policjanci.

– Około godziny 9.00 w pobliżu patrolu pojawił się nieznany mężczyzna, filmowiec – amator, najwyraźniej zainteresowany dokumentowaniem pracy policjantów – opisują policjanci. Człowiek ze smartfonem w rękach zarzucił funkcjonariuszom, że prowadzą kontrolę z ukrycia.

Policjanci poinformowali go, że może filmować, ale nie powinien przeszkadzać w działaniach.

Mężczyzna pozostawał jednak nieugięty, dlatego mundurowi postanowili go wylegitymować. I tu 32-letni filmowiec ich zaskoczył. Sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że jest poszukiwany przez zabrzańską prokuraturę. Został zatrzymany.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

r e k l a m aspot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI