spot_img

Wybuch w mieszkaniu przy ul. Nowy Świat

Około godz. 8.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wybuchu w mieszkaniu przy ul. Nowy Świat w Gliwicach.

Na miejsce natychmiast przybyły straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Trwają działania. Z mieszkania na pierwszym piętrze ewakuowano kobietę. Ze wstępnych informacji wynika, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI