Adwokat Gliwice. Profesjonalne porady i doradztwo prawne

Potrzebny Ci adwokat Gliwice? Kancelaria adwokacka Ludmiła Gryga-Lewandowska & Marta Flek to odpowiedź na Twoje problemy oraz potrzeby. Prawo rodzinne, prawo karne oraz szereg innych – opowiedz o swojej sytuacji, a na pewno znajdziesz wsparcie i pomoc, których potrzebujesz. 

Kancelaria z Gliwic działa od 1994 roku, ciesząc się uznaniem w środowisku i zaufaniem zadowolonych klientów. Świadczą o tym wszystkie pomyślnie zakończone sprawy, którymi zajęła się adwokat Ludmiła Gryga-Lewandowska, a od 2011 roku również adwokat Marta Flek. Udzielanie porad prawnych to misja, która realizowana jest w tym miejscu z najwyższą starannością. 

Adwokat Gliwice – Kancelaria Adwokacka Ludmiła Gryga-Lewandowska & Marta Flek

Wejdź na stronę https://lewandowskaflek.pl/ i zapoznaj się z ofertą, którą przygotował adwokat Gliwice. Możesz liczyć tam zarówno na doradztwo prawne, jak i rzetelne porady oparte na wieloletnim doświadczeniu prawniczym różnych specjalności. 
Adwokat Ludmiła Gryga-Lewandowska oraz adwokat Marta Flek podchodzą do każdego klienta w sposób indywidualny i w pełni profesjonalny. Możesz dzięki temu liczyć na pełne zaangażowanie w Twoją sprawę i uruchomienie wszelkich środków prawnych, które mogą pomóc Ci nawet w najtrudniejszej sytuacji. Dla tego adwokata Gliwice najważniejszym celem jest troska o Twoje interesy, nie musisz więc się niczego obawiać. 

Prawo cywilne, prawo rodzinne, spadkowe, karne i inne

Kancelaria Adwokacka Ludmiła Gryga-Lewandowska & Marta Flek zajmuje się wieloma różnymi dziedzinami prawa, takimi jak:

  • prawo cywilne;
  • prawo rodzinne;
  • prawo spadkowe;
  • prawo ubezpieczeń społecznych;
  • prawo karne. 

Kancelaria ta specjalizuje się zarówno w obsłudze prawnej osób indywidualnych fizycznych oraz prawnych, jak i jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej. Charakter działalności opiera się zarówno na stałych zleceniach, jak i doradztwie doraźnym.
Jeśli szukasz pomocy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, karnego, spadkowego, upadłościowego czy z zadośćuczynieniem lub odszkodowaniem – trafiłeś w odpowiednie miejsce. Zaufaj doświadczeniu i przekonaj się, że adwokat Gliwice znajdzie wyjście z sytuacji. 
Oferowane usługi świadczone są na tak wysokim poziomie, że obecnie klientami adwokat Ludmiły Gryga-Lewandowskiej oraz adwokat Marty Flek są także mieszkańcy Rudy Śląskiej, Bytomia, Chorzowa, Katowic, Tych, Sosnowca czy Rybnika. Dołącz do grona sukcesów także swoją sprawę. 
footer logo
Dane kontaktowe: 

Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI