Ambasadorka przyjeżdża do Gliwic. Kulminacyjna odsłona obchodów

Małgorzata Socha, wieloletnia ambasadorka CH FORUM, przyjedzie ponownie do Gliwic już w najbliższą sobotę (28 października). Poprowadzi finał urodzinowego konkursu centrum.

Kulminacyjna odsłona obchodów 10. jubileuszu CH FORUM będzie mieć wyjątkową oprawę. Zanim poznamy zwycięzcę urodzinowego konkursu, na nowej, oddanej niedawno do użytku scenie, pojawią się uczniowie lokalnych szkół. Oni również staną w szranki, tyle że innego konkursu – tanecznego.

Rozpoczęcie ceremonii finału konkursu zaplanowano na godz. 17:00. Urodzinowa zabawa polegała na odgadnięciu przez uczestników faktycznej liczby elementów dekoracyjnych na torcie. Zwycięzca zgarnie główną nagrodę: kartę podarunkową o wartości 2000 zł do wydania w CH FORUM. Ale pysznych nagród jest więcej. Konkursowicze mogą uszczknąć z tortu m.in. bardzo atrakcyjne pakiety od Wyjątkowego Prezentu: Gold warte 2000 zł, Adrenalina o wartości 299 zł oraz pakiety Śląsk warte 199 zł. Do zgarnięcia są także karty podarunkowe CH FORUM o wartości 30 zł i wiele innych nagród ufundowanych przez sklepy CH FORUM: Adriano Calitri, Anna Moda-Intima Corin, Cinema City, Douglas, Empik, Eurofirany i Wittchen. Swoje typy konkursowe można podawać jeszcze do piątku, 27 października.
Prawdziwego tortu skosztują wszyscy uczestnicy konkursu zgromadzeni na finale, a zapewne starczy go także dla pozostałych gości.

Konkurs był jedną z licznych atrakcji, które CH FORUM przygotowało z okazji obchodów 10-lecia oraz kończącej się modernizacji obiektu. Trwała one od marca tego roku i objęła wszystkie powierzchnie wspólne oraz toalety. W wyniku modernizacji pojawiły się też nowe ciągi komunikacyjne, które usprawniły poruszanie się po centrum. Zburzono także spocznik na półpiętrze, który zastąpiło efektowne podium sceniczne na parterze. Koncert Ewy Farnej (12 października) był pierwszym wydarzeniem w tym miejscu.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI