r e k l a m a


Area Park – Nowa inwestycja w Gliwicach

Activ Investment rozpoczął sprzedaż nowej inwestycji mieszkaniowej na Śląsku. Tym razem przy ul. Dolnej, zaledwie 1 km od Areny Gliwice, powstanie 5-etapowe osiedle ze 102 mieszkaniami. Budowa I etapu osiedla ruszyła pod koniec listopada.

Nowa inwestycja – Area Park to propozycja dla osób ceniących spokój i ciszę, nie rezygnując z szybkiego dojazdu do centrum miasta. Kameralna zabudowa, jasne i ustawne mieszkania, zielone części wspólne to tylko niektóre jej zalety.

Blisko Areny Gliwice i Politechniki Śląskiej

Area Park zlokalizowana jest przy ul. Dolnej, bezpośrednio przylegającej do ul. Kujawskiej, będącej jedną z głównych arterii miasta. Takie położenie zapewni szybki dojazd do ścisłego centrum Gliwic w zaledwie 6-8 minut. Dla niezmotoryzowanych, dużym udogodnieniem z pewnością będzie sąsiedztwo przystanku autobusowego.

Ze względu na lokalizację w pobliżu Areny Gliwice (3 minuty samochodem) oraz Politechniki Śląskiej (4 min. samochodem) jest to także dobry wybór dla inwestorów, szukających mieszkania pod wynajem.

102 nowe mieszkania

Area Park, docelowo składać się będzie z pięciu budynków, w których powstaną 102 jasne i przestronne mieszkania w cenach od 7200 zł/m².

– Inwestycja realizowana będzie etapami. Budowa pierwszego etapu (budynki A i B) ruszy już w już grudniu tego roku. W ofercie znalazło się łącznie 36 mieszkań. Najwięcej będzie mieszkań dwu i trzypokojowych (od 40 do 60 m²), choć zainteresowani większymi mieszkaniami czteropokojowymi (65 – 84 m²) również znajdą coś dla siebie. Każde z mieszkań posiadać będzie balkon lub w przypadku mieszkań na parterze – przynależny zielony taras. Największy z nich będzie miał powierzchnię aż 120 m² – mówi Monika Kudełko dyrektor ds. komunikacji i strategii marketingowej.

Deweloper znany na Śląsku

Inwestorem jest firma Activ Investment, deweloper dobrze znany w Katowicach, gdzie zrealizował takie inwestycje jak Nova Mikołowska, Cztery Wieże czy Osiedle Karoliny.
Area Park wiz
Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI