B. Frej: „Straż miejska w Gliwicach jest potrzebna”. Oglądaj program „Po 20.00”

W wielu gminach w Polsce zlikwidowano straż miejską.

W Gliwicach również są osoby niezadowolone z działalności straży miejskiej. Czy miasto powinno zlikwidować tę instytucję? – Straż miejska w Gliwicach jest potrzebna – przekonuje rzeczniczka SM, Bożena Frej.

Na poparcie swoich słów przytacza mnóstwo argumentów. – Tylko 15% naszych interwencji kończy się mandatem. Głównie pouczamy – mówi Bożena Frej.

Straż miejska prowadzi głównie działalność profilaktyczną i edukacyjną. – Zajmujemy się też wykroczeniami, dzięki czemu policja może się skupić na przestępstwach – przekonuje Frej.

Program „Po 20.00” realizowany jest przez dwa gliwickie portale to najpopularniejszy cykl publicystyczny w Gliwicach. Łukasz Fedorczyk (infogliwice.pl) i Marek Morawiak (Dzisiaj w Gliwicach) rozmawiają ze swoimi gośćmi na tematy ważne dla gliwiczan. Program nagrywany jest w restauracji Mini browar Majer w Gliwicach.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
utoplaszek
utoplaszek
6 lat temu

Potrzebna jest by pomagac i chronic. Straznicy miejscy niestety poddani sa mobingowi za glowne cele komendant wyznaczyl wlepaianie jak najwiekszej liczby mandatow aby podreperowac tym budzet miasta. Dziala wedlug standardów rostowskiego i reszty tej komuszej bandy ktora dzisiaj ruszy z SBkami i innymi komuchami „bronic demokracje”.
STRAZ MIEJSKA TO NIE ZOMO !!! to ludzie ktorzy chca byc pozytywnie postrzegani.

Marta
Marta
6 lat temu
Reply to  utoplaszek

czy ty w ogole wiesz o czym ty piszesz? to jakiś stek pierdół i tego jak mały Jaś wyobraża sobie działanie straży miejskiej. W programie mówi się jasno że straż w Gliwicach tylko 15% interwencji kończy mandatem. Ale oczywiście ty wiesz lepiej i musisz zabrać głos w internecie bo jestes specem od wszystkiego

Anonimowo
Anonimowo
6 lat temu
Reply to  utoplaszek

Masz całkowitą rację „utoplaszek”. Jest ukryte bezrobocie. Wzmocnić Policję a nie popierać budżetu miejskiego mandatami nakładanymi przezinkasentów zwanych „strażnikami”.

popo
popo
6 lat temu

SM może pochwalić się również wspaniałą akcją znakowania rowerów – co prawda zupełnie nic to nie daje ponieważ nie można w ich bazie zaznaczyć, że rower został skradziony o czym przekonałem się osobiście:( ale wizerunkowo – gratuluję…

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI