r e k l a m a


Będzie można kupić niezwykłe ozdoby i dzieła stworzone przez osoby niepełnosprawne

Wspaniałe prace wykonane przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Gliwickiej będą wkrótce do nabycia.

WTZ przy ul. Toszeckiej 179 organizują festyn integracyjny Iskierka związany ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. W pracowniach powstają liczne rękodzieła, które cieszą się dużym zainteresowaniem i popytem w czasie kiermaszu. Prace utrzymane są najczęściej w konwencji Świąt Bożego Narodzenia, ale nie tylko. Sposób ich wykonania też jest różny; począwszy od haftu, przez witraż do patchwork’u i decupage’u.

Podczas festynu odbywać się będzie kiermasz prac wykonanych przez niepełnosprawnych uczestników warsztatów. Nie zabraknie również innych atrakcji w postaci bufetu z bigosem, żurkiem i grzańcem.

Będzie można również nabyć smaczne wypieki domowej roboty. Podczas całego festynu odbywać się będzie Loteria Fantowa z atrakcyjnymi nagrodami. A całości towarzyszyć będzie śpiew Zespołu Claudii i Kasi Chwołka.

Festyn odbędzie się 10 grudnia br. w godz. 15:00 – 18:00 na boisku Warsztatów Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Gliwickiej przy ul. Toszeckiej 179.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI