r e k l a m a


Bezpłatna mammografia na placu Krakowskim

Zbadaj się i zyskaj spokój. Badanie mammograficzne (prześwietlenie piersi) to najskuteczniejsza metoda wykrywania wczesnych objawów raka piersi.

Już niebawem takie badanie znów można będzie wykonać w mammobusie LUX MED Diagnostyka, należącym do grupy LUX MED, który w dniach 10, 13, 14 oraz 15 stycznia odwiedzi Gliwice i stanie na Placu Krakowskim.

Zainteresuj się, czy Twoja Żona, Mama i Siostra uczestniczą w profilaktycznych Paniom, które ukończyły 50 rok życia (do 69 lat) przysługuje bezpłatne badanie w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, finansowanego przez NFZ. Pozostałe panie mogą wykonać badanie odpłatnie, za okazaniem skierowania lekarskiego.

Mammografia trwa jedynie kilka minut i polega na zrobieniu 4 zdjęć rentgenowskich – dwóch projekcji każdej piersi.

Badania nie należy się obawiać, ponieważ promieniowanie, które emituje jest nie większe niż przy RTG zęba. Pozwala na rozpoznanie i wykrycie tzw. zmian bezobjawowych (guzków oraz innych nieprawidłowości w piersi) w bardzo wczesnym etapie rozwoju – wtedy, kiedy nie są one wyczuwalne przez kobietę lub lekarza, co bardzo istotnie zwiększa szansę wyleczenia.

Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną lub poprzez stronę internetową. Call Center czynne jest 7 dni w tygodniu: 58 666 2 444, 801 080 007, www.fado.pl. Prosimy o zabranie ze sobą zdjęć z poprzednich badań mammograficznych, które pomogą w postawieniu jak najbardziej skutecznej diagnozy.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI