r e k l a m a


Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet i młodzieży

Instruktor sił specjalnych Robert Wasilewski zaprasza na 1-dniowe, bezpłatne szkolenie samoobrony dla kobiet.

Szkolenie odbędzie się 16 grudnia 2013 r. o godz. 18.00 – 19.30 na os. Kopernika, ul. Syriusza 30 Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Ekonomiczych.
„Bezpieczna kobieta” to szkolenie przeznaczone dla kobiet oraz osób ze środowiska biznesowego. Polegające na wyrobieniu u osób szkolonych odruchów, prostych technik obronnych – Krav Maga, pozwalających w jak najkrótszym czasie, najskuteczniej obronić siebie oraz osoby trzecie (dzieci, przyjaciółkę itp.) w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia.
KRAV MAGA prostota, szybkość, skuteczność. Tak można w trzech słowach scharakteryzować najskuteczniejszy na świecie system walki opracowany przez ekspertów izraelskich służb specjalnych. Jedyną filozofią którą kieruje się system jest przeżyć w ekstremalnie niebezpiecznych sytuacjach. Atakuj tak aby nawet dużo silniejszy napastnik poczuł się zagrożony, trafiaj w te miejsca, których żadne ćwiczenia nie są w stanie wzmocnić.

Zapisy oraz potwierdzenie obecności trzeba kierować na e-mail: [email protected] lub sms na nr. 508 327 124 do dnia 14.12.2013 r. do godz. 20.00.

Oferta skierowana jest także do dzieci i młodzieży z biednych rodzin. Zapisy na darmowe zajęcia krav maga, jiu –jitsu dla młodych mieszkańców Gliwic trwają cały rok.

Szkolenia odbywają się w środy, w godz. 18.30 – 19.30 oraz w piątki w godz. 18.30 – 19.30 w Zespole Szkół Ogólnokształcąco-Ekonomiczych im. Olimpijczyków Polskich, Gliwice ul. Syriusza 30.
Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów służb mundurowych z wieloletnim stażem oraz instruktorów dalekowschodnich sztuk i sportów walki z uprawnieniami państwowymi rekreacji ruchowej i sportu.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI