r e k l a m a


W tym roku finału WOŚP nie będzie na placu Krakowskim!

spot_img
r e k l a m a

Już 12 stycznia 2014 odbędzie się 22. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem organizatorzy zapraszają na gliwicką starówkę, gdzie wśród wielu atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie.

22 gliwicki finał to 220 wolontariuszy, którzy uzbrojeni w identyfikatory i skarbony ruszą w miasto, żeby zbierać środki finansowe na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci i seniorów.

Ale WOŚP to nie tylko zbiórka pieniędzy, to też fenomenalna zabawa, tej na 100% nie zabraknie w naszym mieście.

Specjalnie na ten dzień zostaną zamknięte wybrane uliczki gliwickiej starówki na których zostaną zbudowane cztery specjalne sceny.

Każda z czterech scen na gliwickiej starówce będzie reprezentowała indywidualny klimat muzyczny:
1. Scena reggae
2. Scena seniora
3. Scena elektro
4. Scena gliwicka
Na czterech scenach umiejscowionych na uliczkach starówki muzyka będzie rozbrzmiewała już od rana aż do godziny 19.00. – Wtedy chcemy zaprosić Państwa na płytę rynku, gdzie będzie się znajdowała scena główna.

Patronat medialny infogliwice.plScena główna – gliwicki Rynek. Na scenie głównej przez cały dzień będą odbywały się pokazy różnych grup artystycznych, służb mundurowych. – Będziemy pobudzać do aktywności mieszkańców miasta, angażować do gier i zabaw w radosnej atmosferze. To wszystko do godzin wieczornych. Punktem kulminacyjnym atrakcji tej sceny będzie wyjątkowo zaaranżowane „światełko do nieba”, które w scenerii miejskiej starówki będzie miało fenomenalny efekt – zapowiadają organizatorzy.

Bezpośrednio po „światełku do nieba” na głównej scenie pojawi się gwiazda wieczoru – zespół VAVAMUFFIN, który zakrzywiając warunki atmosferyczne wprowadzi ciepły klimat muzyki reggae i ragamuffin.

Poza atrakcjami starówki serdecznie zapraszamy Państwa na Turniej na rzecz WOSP, który odbędzie się 6 stycznia na Hali Widowiskowej w Sośnicy przy ulicy Sikorskiego. Tam będzie okazja sprawdzić się sportowo, ale również przetrenować umiejętności kibicowania – wszelkich informacji dotyczących Turnieju i zapisów drużyn udziela Darek Opoka: [email protected] lub telefonicznie 500 170 516.

infogliwice.pl jest patronem medialnym gliwickiego finału WOŚP.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anka
anka
10 lat temu

Wielkie brawa dla GTW za pomysł!

mirek75
mirek75
10 lat temu

fajny pomysł z tymi scenami w roznych miejscach tylko szkoda że gwiazdą wośpu jest wawamufin

miłosz
miłosz
10 lat temu

Bardzo ciekawe rozwiązanie. Zobaczymy jak się sprawdzi. Ciekawe czemu na kraku nie chcą? Czyżby sie skejtparku wstydzili?

marcin
marcin
10 lat temu

Rozwiązanie owszem ciekawe ale mi brakuje tu sceny Rock ’ a

julka
julka
10 lat temu

Specjalnie przyjechałam z rodzicami na światełko do nieba ,niestety nie było sztucznych ogni jak co roku , w przyszłym roku pojedziemy gdzie indziej : (

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI