Black Friday w Gliwicach. Kupuj taniej

Czy można zaoszczędzić przed Mikołajkami? To nie jest wcale takie trudne.

Wystarczy podczas Black Friday, czyli w piątek 25 listopada, wybrać się do Europy Centralnej, żeby przekonać się na własne oczy, że nie tylko prezenty tego dnia można kupić znacznie taniej. – Od kliku lat obserwujemy rosnące zainteresowanie klientów i marek akcją Black Friday – wyjaśnia Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Europy Centralnej. – Akcja nawiązuje do amerykańskiego czarnego piątku, tego po Dniu Dziękczynienia, kiedy rozpoczynają się świąteczne promocje połączone z dużymi rabatami i specjalnymi ofertami na wybrane produkty.

Wtedy w USA trwa jeden z nielicznych tzw. długich weekendów. Popularność tej akcji w Polsce i na Śląsku wynika między innymi z zamiłowania naszych mieszkańców do tańszych zakupów. Można śmiało powiedzieć, że to święto tzw. smart-shopperów, czyli osób hołdujących zasadzie kupowania produktów wysokiej jakości w najlepszej cenie. Ciężko jednoznacznie powiedzieć, czym w tym roku zaskoczy nas niemal sto marek dostępnych w Europie Centralnej. Sklepy ujawniają swoje propozycje często z samego rana 25 listopada. Dlatego warto obserwować nas na Facebooku, gdzie na bieżąco będziemy zbierać ciekawe propozycje. Taniej bądź ze znaczącym rabatem kupimy między innymi biżuterię, ubrania, elektronikę, czy wyposażenie do domu i mieszkania. Zakupy 25 listopada to zatem świetna okazja do tego, aby nieco taniej przygotować się do świąt, czy pomóc św. Mikołajowi w wyborze prezentów. Specjalne oferty rabatowe na bieżąco są także zbierane w aplikacji mobilnej Qpony.pl Na swoim smartfonie pod adresem https://bnc.lt/europa-centralna na bieżąco sprawdzimy ciekawe propozycje, jakie przygotowano dla klientów EC.

Black Friday to także dobry pretekst do tego, aby w rodzinnym gronie odwiedzić dwie atrakcje, jakie działają w Europie Centralnej. Najpierw warto podejrzeć świat w miniaturze, który czaruje ręcznie wykonanymi makietami w Kolejkowie. Po wizycie między innymi w „Dzikich Gliwicach” trzeba także wybrać się do krainy Lego. Specjalna wystawa budowli z tych wyjątkowych klocków czaruje już zwiedzających od 18 listopada. Ogromny Air Force One, sto makiet oraz wykonani z Lego sportowcy Agnieszka Radwańska i Rafał Sonik, a także specjalna strefa zabawy czekają na niemal 2 500 metrów kwadratowych pełnych atrakcji dla całej rodziny. Więcej o propozycjach spędzenia wolnego czasu i interesujących promocjach można przeczytać na www.europacentralna.eu

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI