Bojków już podłącza się do kanalizacji. Wkrótce Ostropa

W grudniu dobiegnie końca Projekt „Modernizacja gospodarki wodno-ściekowej w Gliwicach – II etap”. Od kwietnia do sieci mogą podłączać się mieszkańcy Bojkowa. Wkrótce taką możliwość będzie miała również Ostropa.

Dzięki realizacji Projektu „Modernizacja gospodarki wodno-ściekowej w Gliwicach – II etap”, w Gliwicach unowocześnieniu ulegała Centralna Oczyszczalnia Ścieków, zmodernizowana została Stacja Uzdatniania Wody w Łabędach, a Miasto wzbogaci się o 74 kilometry nowej sieci kanalizacyjnej. Warta niemal 179 mln złotych inwestycja (realizowana przy wsparciu ze środków Funduszu Spójności w wysokości 78 mln złotych) pod względem rzeczowym zakończy się z końcem roku 2015, już teraz nadszedł czas, kiedy mieszkańcy Bojkowa, Ostropy i Wójtowej Wsi winni podejmować działania, celem podłączenia się do kanalizacji.

Od 9 kwietnia 2015r. do sieci mogą podłączać się mieszkańcy obszarów objętych zakresem Zadania „Modernizacja gospodarki wodno-ściekowej w Gliwicach – II etap – Bojków”, tj. mieszkańcy ulic:

Rolników (od skrzyżowania z ulicą Warzywną do ostatnich zabudowań przy autostradzie A1), Warzywnej, Brata Alberta (budynki o numerach 54, 59, 63), Miodowej (od ulicy Łanowej do budynku nr 94), Glebowej, Parkowej (do budynku nr 26), Plonowej, Łanowej, Spacerowej, Dożynkowej, Żytniej, Żeńców, Snopowej, Siennej, Bojkowskiej (od ul. Spacerowej do ulicy Rolników i od ulicy Siennej do włączenia w ulicy Kopalnianej).

Już niebawem poinformujemy także mieszkańców Ostropy o możliwym terminie podłączania się do nowowybudowanej kanalizacji sanitarnej. Jednak już teraz można podjąć pierwszy krok i złożyć wniosek o wydanie warunków technicznych podłączenia do sieci.

podlaczenie-kanalizacja

Szczegółowych informacji na temat podłączeń do sieci kanalizacyjnej udziela Biuro Obsługi Klienta PWiK Sp. z o.o. w Gliwicach, ul. Rybnicka 47, 44-100 Gliwice, tel. 32 338 71 71.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI