r e k l a m a


Budują nowy komisariat policji przy ul. Pszczyńskiej

W szybkim tempie postępują prace przy budowie nowej siedziby III komisariatu policji w Gliwicach.

Widać już mury budynku, na który czekają nie tylko policjanci. Pod koniec przyszłego roku będą mogli przyjmować pierwszych interesantów w godnych warunkach.

Komisariat powstaje przy ul. Pszczyńskiej. W ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy przeniosą się do niego mundurowi z „trójki”, którzy dzisiaj pracują w mało funkcjonalnym budynku przy ul. Akademickiej. Siedziba budowana jest od podstaw, według nowych standardów. Zgodnie z nimi zapobiega się powstawaniu barier w dostępie obywateli do jednostek policji.

Do października wykonano roboty ziemne i fundamentowe. Aktualnie trwają prace przy wznoszeniu murów pierwszej kondygnacji oraz przyłącza mediów. Teren pod budowę komisariatu przekazał gliwicki samorząd.

44-258280

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
student
student
9 lat temu

Uważam że przeniesienie posterunku z akademickiej na pszczyńską jest złym posunięciem ze względu lokalizacji. Posterunek będzie się znajdował w jeszcze dalszej odległości od tzw trójkąta bermudzkiego.

Nie
Nie
9 lat temu

Popieram przedmówce.

gliwiczanin
gliwiczanin
9 lat temu

Co się stanie teraz z patologią z ulicy Pszczyńskiej 116 – Czy policja będzie częściej przechodzić i patrolować te rejony. Pszczyńska / kamienice na przeciw Mrowiska są podobnie patologiczną stroną Gliwic. Nagminnie stoją tam męty i spożywają alkohol / zaczepiają ludzi. Nikt jednak tego nie widzi – nikt nie reaguje.

BRT
BRT
9 lat temu

A co z osiedlem Kopernika?
Czy ono doczeka się kiedyś pełnoprawnego posterunku?

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI