Cezary Pazura i Kabaret RAK wstąpią w Gliwicach

W drugiej odsłonie kabaretowego przeglądu w gliwickim CH FORUM do łez gości rozśmieszać będą Cezary Pazura oraz kabarety RAK i Chyba.

Początek w piątek i sobotę (12-13 sierpnia) o godz. 16:00. Wstęp wolny. W CH FORUM trwa miesiąc śmiechu, w ramach którego na scenie prezentują się czołowe kabarety oraz stand-uperzy. Serię śmiechów-chichów w CH FORUM w minioną sobotę rozpoczęli Aldona Jankowska i Krzysztof Piasecki. Teraz pora na kolejną dawkę humoru w wykonaniu Cezarego Pazury (piątek, godz. 16:00), Kabaretu RAK (piątek, godz. 17:00) oraz Kabaretu Chyba (sobota, godz. 16:00).

Cezary Pazura to drapieżna postać polskiej sceny satyrycznej. Ceni sobie żywy kontakt z publicznością, dlatego stworzył już cztery programy rozrywkowe, z którymi występuje w całej Polsce. Nie miesza Siudo polityki. Uprawia satyrę obyczajową. Hasłem przewodnim jego ostatniego programu jest: precz ze smutkiem i szarością. Wcześniej zasłynął z licznych kreacji aktorskich, które weszły do kanonu polskiego kina.

Kabaret RAK jest świetnie znany zwłaszcza śląskiej publiczności, jako że artyści tego kabaretu pochodzą właśnie ze Śląska. Ich dewizą jest bawić ludzi, którzy pragną odrobiny wytchnienia. Program, który obecnie wykonują to przebojowe show ze skeczami, monologami i świetnymi piosenkami.

Ostatnia z zapowiadanych gwiazd to młody Kabaret Chyba, niejednokrotnie nagradzany na różnego rodzaju festiwalach. Ma bardzo szeroką skalę zainteresowań – od polityki, poprzez kwestie społeczne i obyczajowe, aż do absurdu. Tworzone przez nich programy mają tradycyjną formę, czyli przeplatane zabawnymi piosenkami skecze i chwytliwe, aktualne treści.

Do końca miesiąca w ramach wesołego cyklu w gliwickim CH FORUM zaprezentują się jeszcze:
– 19 sierpnia, godz. 16:00: Kabaret Świerszczychrząszcz
– 20 sierpnia, godz. 16:00: Andrzej Grabowski, godz. 17:00: Kabaret pod Wyrwigroszem
– 26 sierpnia, godz. 16:00: Formacja Chatelet
– 27 sierpnia, godz. 16:00: Czesław Jakubiec Comedy

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI