spot_img

„Chcę wrócić do domu dziecka” – oznajmił 10-latek

Do patrolu straży miejskiej, który szedł ul. Toszecką podszedł 10-letni, który oświadczył, że chciałby wrócić do domu dziecka, w którym wcześniej przebywał.

Dziecko oznajmiło, że chce wrócić do placówki, ponieważ ojciec nadużywa alkoholu. 10-latek powiedział też, że jest bity, a rodzice wyrzucają go z domu.

Strażnicy miejscy o całym zdarzeniu niezwłocznie poinformowali policję, Sąd Rodzinny oraz Ośrodek Pomocy Społecznej.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. Dokładnie tato to nie rodzina zastępczą a o takiej rodzinie nie ma wzmianki co mówi samo za siebie ze biologiczni rodzice sa draniami wobec dziecka hmm

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI