Chciał przeparkować auto żony. Potrącił matkę z dzieckiem

Samochód potrącił kobietę prowadzącą wózek. Natychmiast na osiedle Kopernika, ul. Gwiazdy Polarnej, wysłano karetkę pogotowia, pojechał też patrol ruchu drogowego.

Kierowca samochodu osobowego oczekiwał na miejscu. Okazało się, że potrącona została gliwiczanka, która, idąc chodnikiem, pchała wózek z 2-letnim dzieckiem. Zdarzenie miało charakter niespodziewany również dla sprawcy zdarzenia.

„60-latek, chcąc tylko przeparkować pojazd żony, wsiadł za kierownicę, i najprawdopodobniej nieprzyzwyczajony do auta z automatyczną skrzynią, ruszył z impetem, wbrew swojej woli i wjeżdżając na chodnik, doprowadził do potrącenia” – informuje policja.

Kobietę, która uskarżała się na ból nogi, wraz z płaczącym dzieckiem, pogotowie zabrało do szpitala.

Szczegóły sprawy wyjaśni policja. Finał zależy od charakteru obrażeń, jakich doznały osoby pokrzywdzone.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
1 miesiąc temu

jasna sprawa, też kiedyś myślałem że odpalam głośnik a to był granatnik, przez granicę z ziomkami przywoziłem proszek z Niemiec a okazał się być z Kolumbii, zgłosiłem sprawę na Polskiej Policji i zostałem ofiarą LOSU. Winnym był LOS i on teraz za mnie siedzi w więzieniu a Ja dostałem podwyżkę i status bohatera Orła Bialego i pelerynę 😀 No i tak teraz tu kibicuję takim samym jak Ya XD

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI