Gliwiczanka do prezydenta Neumanna: „To jest bezczelność!”

Władze Gliwic chcą dalszego organiczania ruchu samochodowego na gliwickiej starówce. Ogłosiły to kilka tygodni temu i gdy mieszkańcy zaczęli głośno wyrażać swoje niezadowolenie, to urząd postanowił na szybko zorganizować „konsultacje społeczne”. Podczas debaty, za której organizację zapłacono z naszych podatków 22 tysiące złotych Gazecie Wyborczej, doszło do mocnej wymiany zdań.

Prezydent Adam Neumann przekonuje, że mieszkańcy i przedsiębiorcy ze starówki mogą spokojnie parkować np. na nowym parkingu przy Onkologii i przejść się „kilkaset metrów”. Z jego wypowiedzi wynika, że nie jest to problem.

Zarzucał też gliwiczanom, że kupują drogie samochody, a nie chcą płacić za parkowanie. Taka retoryka bardzo zirytowała mieszkańców obecnych na debacie. Gliwiczanka odpowiedziała prezydentowi, że zamontował szlaban przy urzędzie i wraz ze współpracownikami parkuje na darmowych i zawsze dostępnych miejscach postojowych. Zaproponowała, by udostępnił ten parking mieszkańcom, a sam parkował na miejscach płatnych. Co odpowiedział prezydent Neumann?

Zobacz wideo

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Olka
Olka
1 miesiąc temu

Dziadzia odklejony od rzeczywistości który kasuje około 20 tysiecy złotych miesiecznie i mowi zwyklym ludziom jak maja żyć

Covid
Covid
1 miesiąc temu

Cyrk Polska się rozwija.
Jeden z przykładów. Aaa pamietaYou przetasowanie przescia z przejazdem rowerowy na Konarskiego? 10 lat czy 15 to trwało?

Odnośnie Presidente Gliwickiego, bezczelny tym, ma rację odnośnie poszerzenia strefy PP ale te argumenty to zwyczajowa kpina jak to w PL polityce jest standardem a wręcz im się to po prostu NALEŻY 😀 Słowa zapożyczone od Beatki Szydło, koleżanki tych darmozjadów, szyld z nazwą to tylko szyld z nazwą a bawią się oni razem :-I bez nad ale za nasze.

IMG_20230428_115444.jpg
Sooop
Sooop
1 miesiąc temu

Garstka ludzi, przyszła i marudzi, mieszkają przy rynku a myślą że w środku lasu…

Marek
Marek
1 miesiąc temu

Bezczelny typ,coraz bardziej się rozzuchwalają te platformiane chamy.kultura pokroju grodzkiego,lempart i tuska.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI