spot_img

Chcieli pobić rekord Guinessa w robieniu pompek. Udało im się? (TV)

[flashvideo file=”http://infogliwice.pl/filmy/2014_03/20140322_pompki.mp4″ /]

Wystarczyła minuta, aby Gliwice znalazły się w Księdze Rekordów Guinessa. Niestety, nie udało się.

Mimo że na Placu Krakowskim ponad 200 osób zebrało się, aby robić pompki, to dotychczasowy rekord nie został pobity. Ten należy do Brytyjczyków, którzy na jednym z placów w Limavadzie zgromadzili 436 pompujących osób.

Gdyby tylko nieco połowa osób, które zadeklarowały swoją obecność na Facebooku pojawiła się na Placu Krakowskim, to rekord zostałby pobity. Niestety, kolejny raz okazało się, że dołączenie do wydarzenia w internecie jest o wiele łatwiejsze niż wzięcie w nim udziału w realu. Niewykluczone jednak, że Grupa Street Workout zorganizuje kolejną próbę bicia rekordu w robieniu pompek.


Realizacja materiału TV: Michał Czaplicki, Łukasz Bursa, Łukasz Fedorczyk

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. Dawid niby każdy może mieć swoje zdanie, ale zamiast obrażać całą akcję może powiedziałbyś co Ci się w niej nie podoba?
    Bo pisać ”ch*jowe” to sobie każdy może, ale napisać ”ch*jowe bo było mało osób/ bo ćwiczenia były dla początkujących” to już sztuka.

    Ty tej sztuki nie pojmujesz, więc dlaczego ktoś miałby liczyć się z Twoim zdaniem?

  2. po raz kolejny widac że gliwiczanie to zaciemniały obraz polaka-zakompleksionych,bez humoru i chęci do życia!prawie każda masowa impreza uwidacznia całą prawde o nas-nie wspomnę o stadionie w połowie(i bardziej)pustym…

  3. Nie widzę w tym żadnego sensu….. kompletnie żadnego. Czekam na rekord w szydełkowaniu na pl. Krakowskim i największą ilość wioseł.

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI