r e k l a m a


Chodniki przy Dworcowej i Zwycięstwa wyłączone z ruchu pieszego

Ze względu na prace prowadzone w ramach budowy DTŚ, zamknięte dla ruchu zostały odcinki chodników w ciągu ul. Zwycięstwa i ul. Dworcowej.

Wyłączono z ruchu pieszego chodnik po obu stronach ul. Zwycięstwa od ul. Fredry do ul. Dubois. Obecnie piesi mogą poruszać się przejściem tymczasowo wyznaczonym po jezdni ul. Zwycięstwa.

Z ruchu wyłączony został także chodnik w ciągu ul. Dworcowej, w rejonie skrzyżowania z ul. Jagiellońską. Zarówno pieszych jak i kierowców Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach prosi o zachowanie szczególnej ostrożności.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gliwiczanka
Gliwiczanka
9 lat temu

To co sie dzieje w tym mieście, to jak scena z filmu katastroficznego. Kierowcy, rowerzysci i rowniez piesi, klną z dnia na dzień coraz bardziej. Wczoraj prowadząc dziecko na zajęcia w okolicach starówki, co chwilę napotykałam przeszkody, to roboty na Górnych Wałów z przerazajaco głębokim wykopem, pozniej w licznych uliczkach przy rynku, a na koniec brak chodnika na Zwyciestwa (obok srednicówki). Dzisiaj rano – długi odcinek na Warszawskiej kompletnie rozkopany, jakieś prace przy Bohaterów Getta w okolicach apteki, nie dało się przejśc, nie wspominając o chodnikach przy Dubois. Nie wiem, co jest powodem takiego stanu rzeczy i czyja niekompetencja, ale… Czytaj więcej »

fio
fio
9 lat temu

Zgadzam się co do uciążliwości zamknięcia ul. Warszawskiej bo korki w okolicy 15:00 sięgają tam kilometra. To powoduje korek na getta warszawskego na placu piastów. Odcinek od szkoły łączności do ronda pokonałam w 20 minut;/// zwykle trwa to 1-2 minuty. remont ok! ale nie na raz w kazdej częsc miasta.

Merry
Merry
9 lat temu

A w okolicy tej często czatuje patrol policji, który może nie ma co robić – bo wlepia pieszym mandaty. Z kolei żeby wjechać na Śliwki zjeżdżając z DK88 przy Arenie – patrol by się przydał miedzy 14.00-16.00. No cóż… z mandatów dochód większy?

Ander
Ander
9 lat temu

Wybory się zbliżają, trzeba jak najwięcej remontów wykończyć przed 16 listopada.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI