r e k l a m a

spot_imgspot_img

Czy firma ochroniarska odpowie za wydarzenia na stadionie?

Do Piasta Gliwice dociera mnóstwo pytań od kibiców i dziennikarzy. Klub postanowił odpowiedzieć na niektóre z nich.

Jakie konsekwencje czekają firmę ochroniarską Steward Security Grup za wpuszczenie kibiców Górnika z flagami Piasta Gliwice?
– Wciąż trwa analiza wszystkich materiałów oraz czynników, które wpłynęły na sobotnie wydarzenia. Czekamy również na wyjaśnienia firmy ochroniarskiej w sprawie sobotnich wydarzeń.

W czasie meczu 26. kolejki Lotto Ekstraklasy Piast Gliwice – Górnik Zabrze przebywałem/am na sektorze P/R. Co mnie teraz czeka?
– Decyzją Klubu i Komisji Ligi osoby, które zajmowały miejsca w sektorach P i R na meczu z Górnikiem Zabrze, nie będą mogły zakupić biletu do zakończenia rundy zasadniczej na żadną trybunę (chodzi o spotkania z Zagłębiem Lubin 16.03.18 i Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 07.04.2018).

Nie brałem/am udziału w incydentach, ani nie zasłaniałem/am twarzy. Co mogę zrobić?
– Prosimy o indywidualny kontakt z Klubem (w celu złożenia wyjaśnień) telefonicznie pod nr 32 335 31 15 lub drogą elektroniczną na adres [email protected].

Mam karnet na sektor O/P/R/S i nie było mnie na meczu z Górnikiem Zabrze. Czy kara mnie dotyczy?
– Kara nie dotyczy osób, których tego dnia nie było na imprezie masowej. Prosimy o kontakt telefonicznie pod nr 32 335 31 15 lub drogą elektroniczną na adres [email protected] w celu zmiany sektora i miejsca na stadionie.

Mam karnet na zamknięty do końca sezonu sektor O/P/R/S i chcę zmienić sektor.
– Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 32 335 31 15 lub drogą elektroniczną na adres [email protected] w celu zmiany miejsca na stadionie. W przypadku posiadaczy karnetów na sektory P/R zmiana sektora i miejsca na stadionie będzie możliwa dopiero po zakończeniu sezonu zasadniczego.

Czy mogę otrzymać zwrot pieniędzy za bilet/karnet?
– W celu złożenia reklamacji prosimy o kontakt drogą elektroniczną na adres [email protected] z dopiskiem „reklamacja”. Swoją prośbę prosimy uzasadnić, a także załączyć dowód zakupu karnetu (paragon).

Czy jest dopuszczalne karanie wszystkich widzów na sektorze bez udowodnienia winy?
– Po meczu 20. kolejki Lotto Ekstraklasy z Legią Warszawa (12.12.17) na Piasta Gliwice została nałożona kara w zawieszeniu o treści: „Na klub z Gliwic nałożono w zawieszeniu do końca sezonu karę zakazu wejścia na jeden mecz domowy Lotto Ekstraklasy dla wszystkich osób, które na meczu z Legią znajdowały w sektorach P i R”. Wydarzenia podczas meczu z Górnikiem Zabrze odwiesiły powyższą karę. Dodatkowo Klub na osoby, które podczas meczu z Górnikiem Zabrze, przebywały na sektorach P/R nałożył karę zakazu wejścia na kolejny mecz. Nie chodzi o odpowiedzialność zbiorową, a czas na analizę materiału. Naszą intencją jest ukaranie sprawców zakłócania ładu i porządku podczas imprezy masowej oraz tych, którzy niszczyli mienie. Niewinni kibice w najbliższym czasie (jednak najwcześniej w rundzie finałowej) będą mieli możliwość dalszego uczęszczania na domowe mecze Piasta Gliwice.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
6 lat temu

Wiem,że to już długo po czasie,ale zrobiłem sobie odpoczynek od internetu na kilka dni i nic nie komentowałem…Są złe przepisy,prawo,procedury itp i to jest głównie przyczyną,że ktoś sobie pozwala na wandalizm itp rzeczy…Od dawna wiadomo,że kibole (bo nie kibice) niektórych klubów nie przepadają za sobą (delikatnie rzecz ujmując) i często są jakieś zadymy,problemy itp…powinno się zrobić zakaz wchodzenia takowych na niektóre mecze (w tym przypadku zakaz wchodzenia kiboli Górnika na stadion Piasta i odwrotnie),a to w 70-90% rozwiązałoby takie problemy z zaczepkami/zadymami itp Zrobić im tylko przed stadionem jakąś strefę kibica i tam niech oglądają,jak nie potrafią się szanować i… Czytaj więcej »

Margo
Margo
6 lat temu

„karanie piłkarzy i klubu za zachowania kiboli-nie kibiców-to jakaś chora akcja”

PARADNE… JAK TO MOŻE BYĆ, ŻE RZESZA KIBICÓW NIE DAJE SOBIE RADY Z KILKOMA KIBOLSKIMI EKSTREMISTAMI… NIE UMIECIE DAĆ W JEDNEMU CZY DRUGIEMU POZA BOISKIEM DYSCYPLINUJĄCEGO KLAPSA TO RAZEM Z NIMI DOSTANIECIE ZAKAZ STADIONOWY… PROSTE!!!

FranCześko z cyrk arena
FranCześko z cyrk arena
6 lat temu

Niestety nikt kto dba o swoje bezpieczeństwo lub swojej rodziny nie idzie na mecz tego typu. Wiadomo kiedy gra Piast lub Górnik zawsze coś się złego dzieję i to nie wina kibiców a psycholi którzy nie wiedzą co to kibicowanie. Człowiek chciałby się przejść kilka razy w roku lub nawet więcej, żeby skorzystać z widowiska a tu wał. Można obarczyć winą i piłkarzy bo nie promują wzajemnej dobrej zabawy, niech zrobią jakiś spot czy coś podobnego że klub Piast i Górnik są tylko piłkarzami i razem zdrowo rywalizują, może to pomoże i przemówi do tych idiotów, psycholi że nie warto… Czytaj więcej »

security men
security men
6 lat temu

Kluby ,piłkarze ,kibice…,ale dlaczego kara dla firmy ochroniarskiej ? Za wniesienie flagi Piasta przez kibiców Górnika ? To proponuję panu prezydentowi z Gliwic dokonać choć jednej kontroli osobistej kibica, jeżeli się boi to niech wyda zarządzenie lub inny akt prawny wg ,którego można zrewidować kibica do majtek ! Wg dotychczasowych procedur to grupa kibiców może przemycić z parkingu przed klubem samochód prezesa i na płycie boiska go poskładać !

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI