r e k l a m a

spot_imgspot_img

Czy tak będą wyglądały Nowe Gliwice? Nam się podoba. Wizualizacje

FPark – tak nazywa się kompleks obiektów biurowych firmy Future Processing.

Na razie oddano do użytku pierwszy z nich – docelowo będą trzy. Czy tak będą wyglądać Nowe Gliwice w 2015 roku – to się okaże. Futurystyczna koncepcja siedziby firmy Future Processing nam bardzo się podoba. Wizualizacje pokazujemy jako pierwsi.

Future Processing to jedna z firm, które na działkach zakupionych od Agencji Rozwoju Lokalnego budują swoje obiekty biurowe w Nowych Gliwicach.

Dzięki takim inwestycjom Centrum Nauki i Biznesu zmieni się w kampus firm działających w branży nowych technologii.

 

Zobacz też: Xbox, siłownia i bilard w pracy? W Future One tak jest

W pierwszym etapie, który ma być zrealizowany do 2012 roku, powstanie kolejny biurowiec Future Processing. Następny zaplanowano na 2015 rok.

Wtedy FPark będzie prezentować się naprawdę imponująco.

I choć, jak mówi Magdalena Ciszewska, z Future Processing, wizualizacje ostatniego obiektu, to na razie wstępna koncepcja, a nie konkretny plan, to trzeba przyznać, że zamierzenia firmy są bardzo ambitne.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
12 lat temu

bajerancko 🙂 to faktycznie nowe gliwice i nowa jakosc

jaca
jaca
12 lat temu

Całkiem ładnie. A najważniejsze, że powstaną miejsca pracy. Oby tylko nie skończyło się na wizualizacjach, jak to często bywa.

KTL
KTL
12 lat temu

Nie wierzę że to zrealizują – ten teren jest od 10 lat propagowany jako tereny inwestycyjne HT – i co? a no najlepiej pojechać i zobaczyć jakie to wielkie inwestycje tam wykonano – stoi kilka futurek – baraków.

Będzie jak Glivią, Focusem, Obwodnicą Miasta, Nowym Centrum…

Jeszcze jedna rzecz – ważna – UM musi „zasiedlić” przemysłem HT działki koło Kopalni – bo to był warunek pomocy UE. Jak nie to zwrot kasy.

Zadam więc zasadnicze pytania.
Jakie przychody ma ww Firma? Jakie generuje zyski? Jakie ma kapitały własne. Proszę sprawdzić w KRS i samemu sobie odpowiedzieć skąd wezmą min. 40mln???

...
...
12 lat temu
Reply to  KTL

Te futurki-baraki zatrudniaja dzis ok.500 pracownikow w branzy HT i ciagle zwiekszaja zatrudnienie . Kiedys Horsky zaliles sie ,ze Opel ,ze strefa i tasma ,a dzis placzesz ,ze na bylej kopalni zatrudniaja setki informatykow .

anonim
anonim
12 lat temu
Reply to  KTL

Dane za ostatnie 6 miesięcy: przychody rzędu 1,5 mln miesięcznie i 80 nowych miejsc pracy. Firma podwaja swoje zatrudnienie i dochody co roku od kilku lat z rzędu. Spokojna głowa 🙂

Ogór
Ogór
12 lat temu

1,5 mln to nieduzo jak chodzi o przychody (nie zyski!) :/

kierowca PKM
kierowca PKM
12 lat temu

Jak czytam takie barańskie komentarze to mnie dzwiga. Firma to potęga, oni robią taką kasę, że wam się nie marzy. No ale oczywiscie popluć można… Polska.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI