spot_img


Darmowa muzyka do filmów. Skąd pobrać?

Każdy twórca wideo staje przed pytaniami: Gdzie szukać muzyki do filmów? Gdzie jest darmowa muzyka do filmów? Postaram się krótko wypowiedzieć na ten temat.

Szukanie muzyki do swoich filmów – niezależnie czy są amatorskimi produkcjami z wakacji, czy profesjonalnymi filmami, zajmuje sporo czasu. Każdy z nas chciałby mieć dostęp do najlepszej muzyki do filmów, najlepiej za darmo. Nie jest to jednak takie proste. By znaleźć utwór do filmu, który będzie pasował do naszej koncepcji trzeba się sporo naszukać. Stron z muzyką do filmów jest wiele, jednak jak wybrać tę najlepszą?

Darmowa muzyka do filmów

Każdy, kto chociaż raz szukał muzyki do swoich produkcji filmowych wie, że zajmuje to mnóstwo czasu. Trzeba przeszukać wiele bibliotek. I w prawdzie są one często bezpłatne, to darmowa muzyka do filmów rzadko spełnia nasze oczekiwania. Problem polega rownież na tym, że często trzeba zamieszczać podpisy w filmach kto stworzył muzykę, a w projektach komercyjnych jest to często niemożliwe.

darmowa muzyka do filmow
Darmowa muzyka do filmów

Strony z darmową muzyką do filmów

Tak, jak już wspominałem – darmowych stron z muzyką jest mnóstwo. Niestety, zdarza się, że nie trafimy tam na nic, co mogłoby się sprawdzić w naszym filmie. Warto jednak poszukać. Gdzie?

  • Bensound
  • Pixabay
  • Epidemic Sound
  • Audio Library na YouTube
  • AudioJungle
  • Free Music Archive
  • SoundCloud

Free music for video

Powyższą frazę często wpisujemy w wyszukiwarce, gdy interesuje nas darmowa muzyka do filmów. Używamy jej dlatego, że zagranicznych stron z muzyką do wideo jest więcej i bazy te są bogatsze. Moim ulubionym miejscem z darmową muzyką do filmów jest bensound. To właśnie tam znajduję często to, czego szukam. Świetne podkłady, dynamiczne i wolne, nowoczesne i klasyczne. Muzyka do filmów z tej strony spełnia często oczekiwania moich klientów. Warto też zajrzeć na Pixabay. I chociaż jest to portal kojarzący się głownie ze zdjęciami do pobrania, to również ma sekcję muzyczną.

Najlepsza muzyka do filmów

Jeśli pada pytanie gdzie znaleźć najlepszą muzykę do filmów, to bez wątpienia odpowiadam: Artlist. To nowoczesna platforma, na której znajduje się mnóstwo znakomitych utworów znajdziemy tam wszystko, czego potrzebujemy do tworzenia świetnych wideo z najlepszą muzyką.
darmowa muzyka do filmow

Artlist – 2 miesiące gratis

Niewiele osób wie, że Artlist ma ukrytą opcję, dzięki której możecie mieć dwa miesiące dostępu do platformy zupełnie gratis! Dzięki temu linkowi otrzymacie dwa bezpłatne miesiące extra. Wykupując dostęp do Artlist na rok zyskacie zupełnie za darmo dwa kolejne miesiące.

Najlepsza muzyka do filmów

Jeśli zdecydujecie się na subskrypcję Artlist to koniecznie skorzystajcie z tego linka – Artlist – 2 miesiące gratis link. Zapłacicie za 12 miesięcy, a będziecie mogli korzystać z pełnej biblioteki przez 14 miesięcy.
Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI