r e k l a m a

spot_imgspot_img

Diler nie zauważył radiowozu

Diler nie zauważył radiowozu, a bystre oko policjanta wychwyciło to, czego diler będzie teraz żałował.

Radiowóz z policjantami z grupy szybkiego reagowania patrolował ul. Gruszczyńskiego. Mimo półmroku jeden z policjantów spostrzegł, jak młody mężczyzna wręcza nastolatkowi tzw. skręta.

Akcja potoczyła się błyskawicznie. Policjanci zatrzymali 20-latka. Jego 14-letni klient próbował pozbyć się dowodów i rzucił skręta z marihuaną na trawnik. Chłopak również został zatrzymany. Teraz sprzedawcą zajmie się sąd karny, a nieletnim – sąd rodzinny.

Warto wspomnieć także o efekcie zwykłego legitymowania mieszkanki Sośnicy. Kryminalni z „piątki” wyjaśniają teraz pochodzenie jej telefonu.

Wczoraj około godziny 11.00 policyjny patrol legitymował 37-letnią sośniczankę. Mundurowi zainteresowali się pochodzeniem jej telefonu. „Policyjny nos” i tym razem nie zawiódł. Aparat pochodził z kradzieży, jaka miała miejsce w śródmieściu Gliwic w listopadzie 2011 roku.

Przypominamy: paserstwo można popełnić umyślnie i nieumyślnie. Zależnie od tego, czy nabywca wie o nielegalnym pochodzeniu przedmiotu, czy też powinien i mógł takie pochodzenie stwierdzić. A może je stwierdzić na podstawie towarzyszących okoliczności, np. podejrzanie niskiej ceny, sprzedaży bez dokumentów lub w niekompletnym stanie. Za paserstwo grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bullik
bullik
10 lat temu

trawnik zostal rowniez aresztowany 😀

gość
gość
10 lat temu

monty python mógłby nagrać skecz o waszym bohaterstwie

nerwus
nerwus
10 lat temu

Gratuluje spostrzegawczości, należy wam się medal

laska
laska
10 lat temu

Jeszcze Troche i Za Papierosy Bedziemy zamykani 😀

janusz
janusz
10 lat temu

a ja się nie dziwię, bo i zdziwienie ma swoje granice, lol i że to dzieje się w rzeczywistości…
fajnie jakby ktoś zrobił zestawienie najbardziej restrykcyjnych państw np. w sprawie dokładnie jak tej, i na którym miejscu była by Polska, może nawet złoto by było:)) po prostu kuriozum absurdu co tu dużo mówić

hahah
hahah
10 lat temu

Diler 😀 Od kiedy dilerzy sprzedają skręty lol 😀

grupa PKP
grupa PKP
10 lat temu

pewnie do tej akcji przygotowywali sie z rok , dzieki kamerom i swiatłowodom :):)

:/
:/
9 lat temu

Oni reagują na blanta ukradli mojemu ojcu auto to powiedzieli że nie są w stanie go odszukać, a tu za blanta na trawniku łapią -_-

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI