r e k l a m a
spot_imgspot_img

Jak często kontrolowany jest gliwicki urząd?

W gliwickim Urzędzie Miejskim trwają działania Najwyższej Izby Kontroli. Okazuje się, że nie jest to nic nadzwyczajnego.

W magistracie i podległych mu jednostkach w latach 2010 – 2013 zostało przeprowadzonych 179 kontroli.
Kontrole pracy administracji samorządowej w Gliwicach w latach 2010 – 2013 prowadziło 18 instytucji państwowych, między innymi: Kuratorium Oświaty, Najwyższa Izba Kontroli, Urząd Skarbowy, Państwowa Inspekcja Pracy, Regionalna Izba Obrachunkowa, Sąd Okręgowy, Śląski Urząd Wojewódzki, Urząd Kontroli Skarbowej, Urząd Marszałkowski, Urząd Zamówień Publicznych.

Najwyższa Izba Kontroli w latach 2010 – 2013 przeprowadziła kontrolę 3 razy, co zajęło kontrolerom w sumie 151 dni.
W ciągu roku kontrolerzy różnych instytucji pracują na terenie urzędu i jednostek podległych samorządowi średnio około 150 dni. W roku bieżącym czynności sprawdzające – trwające 24 dni – przeprowadzili w urzędzie kontrolerzy Pierwszego Urzędu Skarbowego w Gliwicach. Trwa kontrola NIK, rozpoczęta 23 stycznia br.

Podobne kontrole NIK prowadzi lub prowadziła w innych śląskich miastach np. Zabrzu czy Żorach.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
christoph
christoph
10 lat temu

Tia…Opluj ich a powiedzą że deszcz pada 😀

Zod
Zod
10 lat temu

Tylko, że ostatnia kontrola jest spowodowana doniesieniem Pana Dariusza J. Nie jest to taka rutynowa kontrola, a na konkretne zgłoszenie popełnienia przestępstwa i zgłoszonych wątpliwości co do przestrzegania prawa przez nasz magistrat.

lecz sie zygmunt
lecz sie zygmunt
10 lat temu

Czemu nikt sie nie zajmie zdefraudowanymi publicznymi pieniędzmi przy budowie hali podium frankiewicz juz dawno powinien gnić w pierdlu za działanie na szkodę miasta.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI