r e k l a m a


Dla sportowców rajd, a dla reszty gliwiczan kabarety

Najbliższy weekend w Gliwicach upłynie pod znakiem Rajdu Miejskiego 360 stopni.

Już po raz czwarty Miasto Gliwice wraz ze Stowarzyszeniem Team 360 stopni organizują stukilometrowy wyścig z przygodami, a wszystko to w interesujących punktach miasta. Rywalizacja dwuosobowych zespołów podzielona zostanie na dwa etapy. W sobotę odbędzie się etap pieszy. 25 kilometrów biegu (lub marszu… wedle możliwości) zostanie urozmaicone zadaniami specjalnymi, które często wymagają nie tylko sprawności fizycznej, ale i intelektualnej.

Również drugiego dnia podczas wyścigu rowerowego nie zabraknie odcinków specjalnych (np. kajaki, rolki) oraz zadań specjalnych. Niedzielny etap ma mierzyć około 75 km. Jednak długość zależy od nawigacji, albowiem zawodnicy sami obierają warianty dotarcia do punktów kontrolnych wyznaczających trasę. Organizatorzy podają jej długość według optymalnych wariantów.

Przy okazji zawodów, pod Radiostacją Gliwicką, zaplanowano liczne atrakcje dla mieszkańców. W sobotni wieczór o dobre humory zadbają kabarety – zaprezentują się Katarzyna Piasecka oraz Kabaret Młodych Panów.

W niedzielę – kiedy kibice będą oczekiwać na zawodników walczących na trasie – atrakcje pod Radiostacją rozpoczną się w południe. Tym razem zaprosimy mieszkańców na piknik rodzinny. Rajd Miejski 360 stopni oraz imprezy towarzyszące zostały sfinansowane z budżetu Miasta Gliwice.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek_P
Jacek_P
11 lat temu

ciekawe czy i w tym roku niektórzy „sportowcy” będą wbiegać na ulice w niedozwolonych miejscach pod koła samochodów, byle tylko wygrać… Może tym razem za szybko nie nacisnę na hamulec…

Anonimowo
11 lat temu

ciekawe jak oni będom biegać w takom deszczowom pogode żeby wygrali jakiś medal

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI