Do 8 lipca na pewno dostaniesz worki lub pojemniki

Remondis obiecuje, że za cztery dni wszyscy dostaną pojemniki lub worki na odpady.

Chodzi oczywiście o wszystkie nieruchomości zamieszkałe. Od 1 lipca funkcjonuje nowy system gospodarowania odpadami komunalnymi, na zasadach określonych znowelizowaną ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. W Gliwicach w wyniku zakończonego postępowania przetargowego podmiotem odbierającym odpady zostało konsorcjum firm Remondis Gliwice Sp. z o. o. oraz Remondis Tarnowskie Góry Sp. z. o. o.

W związku z licznymi pytaniami o termin dostarczenia brakujących pojemników na odpady informujemy, że konsorcjum zobowiązało się wyposażyć wszystkie zgłoszone nieruchomości zamieszkałe w pojemniki na odpady komunalne zmieszane oraz pojemniki i worki na odpady komunalne zbierane selektywnie do 8 lipca 2013 r.

Jeżeli w tym terminie nie otrzymają Państwo pojemników, prosimy o kontakt z Wydziałem Przedsięwzięć Gospodarczych i Usług Komunalnych Urzędu Miejskiego w Gliwicach (tel. 32 238-54-22 a) lub firmą Remondis Gliwice Sp. z o.o. (tel.32 231-08-58 ).

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych zmieszanych dla zabudowy jednorodzinnej można znaleźć na stronie www.segreguj.gliwice.eu w zakładce harmonogram.

Zobacz też: Jakie śmieci do jakiego pojemnika?

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ed
ed
9 lat temu

Na tym harmonogramie nie ma np. ulicy Rolników, ale harmonogram….

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu
Reply to  ed

co to za harmonogram kto wymyślił takie dzielnicz – gdzi jest prawdziwy wykaz dzielnic Gliwic przeciesz na drukach DO UM SĄ NAPISANE DZIELNICE po co ???????????? , GDZI JEST OBSŁUGA KLIENTA?????? EWA

abc
abc
9 lat temu

Dziś 9. lipca, a w Łabędach i przynajmniej na części os. Kopernika kubłów brak.

Emilia
Emilia
9 lat temu

Jest już 9 lipca i Remondis nadal nie podstawił pojemników do segregacji do dzielnicy Szobiszowice. Ich deklaracja jest psu na budę

A-to-ci
A-to-ci
9 lat temu

Ciekawe. Ja worków nie dostałam a mieszkam w centrum Gliwic. Nie ma też pojemników na śmieci.

Malina
Malina
9 lat temu

JA MIESZKAM W CZECHOWICACH…O NAS REMONDIS TEŻ ZAPOMNIAŁ…NA PAPIERZE OBIECANEGO DUŻO MOŻNA ZMIEŚCIĆ GORZEJ Z REALIZACJĄ…

gość
gość
9 lat temu

a na wykazie nie ma ul. Tarnogórskiej – Czy ktoś wie dlaczego rozdają worki a nie pojemniki ???

skowron
skowron
9 lat temu

Napełnianie worków szczególnie brązowych (biodegradowalnych) jest szczególnie uciążliwe. Dlaczego worki a nie pojemniki dla domów jednorodzinnych? I sprawa druga – brak jakiejkolwiek informacji na stronie REMONDIS-u i absolutne nie obsługiwanie telefonu! Możecie sprawdzić.

marta
marta
9 lat temu

Wypełnianie każdego z worków 120 litrowych to jedno wielkie nieporozumienie. Tektura, gazety kolorowe …..pakowane w worki i już jest dziura, butelki plastikowe, puszki zgniecione…..i już jest dziura………tak można dalej i dalej i dalej!!!!! To się dzieje już w domach a co się dzieje po wywaleniu z samochodu remondisu ?????

borys12
borys12
9 lat temu

w sprawie pojemnikow dzwonilem do urzedu miejskiego ,to co mi odpowiedziala pani, odpowiedzialna za ten jeden wielki balagan to kpina w bialy dzien ….mozliwa tylko w takim panstwie jak Polska ,SZKLO DO FOLIOWEGO WORKA ……POMSTA DO NIEBA DEBILIZM ,ktorego inaczej nazwac nie mozna !!

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI