r e k l a m a


Dorodne dęby zostaną zachowane. Wśród nich powstanie osiedle

Kilkadziesiąt dorodnych dębów i deweloper planujący postawić osiedle. Jaki będzie finał tej historii? Inny niż można by się spodziewać. Nexx Developer zapewnia, że nie tylko nie wytnie drzew, ale o nie zadba, tworząc w ten sposób naturalną, zieloną enklawę.Najnowsza inwestycja NEXX Developer – firmy znanej z realizacji prestiżowych projektów budowlanych, ma spełniać wymagania najbardziej wymagających mieszkańców. Dębowe Zacisze zlokalizowane na styku dwóch zielonych dzielnic: Wójtowej Wsi i Sikornika, będzie nowoczesnym osiedlem domów i apartamentów w zabudowie szeregowej. Jak zapowiada inwestor – zapewniona będzie niepowtarzalna kombinacja elegancji, komfortu i bliskości natury.

„Dębowe Zacisze w Gliwicach to symbol prestiżu i luksusu, który wyznacza nowe standardy w budownictwie mieszkaniowym. Połączenie nowoczesnej architektury, zaawansowanych technologii oraz ekologicznych rozwiązań tworzy przestrzeń, która zaspokoi najbardziej wymagające oczekiwania. Nexx po raz kolejny udowadnia, że potrafi tworzyć miejsca wyjątkowe, łączące w sobie elegancję, komfort i dbałość o każdy detal” – informuje inwestor.

debowe zacisze gliwice

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Leśny ludek
Leśny ludek
11 dni temu

Dookoła Gliwic ugorów co niemiara, można budować osiedla wielkości,,Kopernika” a miasto i deweloperzy wciskają się w ciasne tereny nie wiadomo dlaczego.

Tomasz
Tomasz
10 dni temu
Reply to  Leśny ludek

Dopóki są chętni na te mieszkania to będą budować. Trzeba dodać, że poza miastem grunt jest połowę tańszy, ale pewnie chętnych na te mieszkania tez by nie było.

KiKo
KiKo
7 dni temu
Reply to  Leśny ludek

A czy ludek leśny nie powinien się wynieść do lasu – nie miałby z tym tematem problemu. Więc jak sam mieszka w mieście na terenach które kiedyś były „zielone” to OK, ale jak ktoś inny kroczy tą samą drogą to już jest źle…

KaczorDonald
KaczorDonald
11 dni temu

A nasz kierchow ostawią?

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI