Drogeria Hebe otwiera się w Parku Handlowym Arena!

Już w najbliższy piątek – 29.01.2021r! w Parku Handlowym Arena otwiera się drogeria Hebe! Od godziny 9.00 na miłośniczki nowinek kosmetycznych czekają atrakcyjne oferty 
i promocje!
Park Handlowy Arena stale pracuje nad uatrakcyjnieniem swojej oferty handlowej, mimo ograniczonej działalności centrum. Już w piątek 29 stycznia 2021r. w pasażu, obok wejść głównych otwiera się nowa drogeria Hebe. Sklep zajmie powierzchnię blisko 300 mkw.

Drogeria Hebe to nowoczesny, trendotwórczy koncept, oferujący starannie dobrane, uwielbiane przez kobiety produkty do pielęgnacji oraz produkty na wyłączność, a wszystko w jasnych, przyjaznych wnętrzach oraz po atrakcyjnych cenach. Wśród szerokiego asortymentu sklepu można znaleźć m.in. dermokosmetyki; cieszące się uznaniem klientek na całym świecie produkty do pielęgnacji pochodzące z Korei; produkty profesjonalne, dostępne tylko w salonach specjalistycznych; kosmetyki naturalne, w tym wegańskie, a także szeroką gamę znanych i lubianych marek oraz marki własne. Hebe zaprasza i czeka z ofertą na wszystkie miłośniczki kosmetyków, niezależnie od upodobań i potrzeb.
W dniu otwarcia na Klientki drogerii czekają oferty specjalne i promocje – ulubione marki makijażowe aż do 40% taniej oraz rabaty 30% i 40% na produkty pielęgnacyjne wybranych marek. Tylko w dniu otwarcia – za jednorazowo wydane 70 złotych, Klienci otrzymają rabat w postaci 10 złotych!

„Cieszymy się, że różowy motyl Hebe zawitał do Areny. Hebe to niezwykle atrakcyjny koncept kosmetyczny, gdzie każda, nawet najbardziej wymagająca czy potrzebująca specjalistycznej pielęgnacji klientka, znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy już od piątku.” – komentuje Anna Kowalska dyrektor Parku Handlowego Arena w Gliwicach.
Jednocześnie przypominamy, że centrum pracuje w reżimie sanitarnym. Otwarte są sklepy, które zostały dopuszczone do listy działających placówek handlowych. W dni powszednie, 
w godzinach 10.00 – 12.00 obowiązują godziny dla Seniora. Drogeria Hebe jest również objęta tymi godzinami.

Park Handlowy Arena pracuje w godzinach 9.00 – 21.00
Zapraszamy!

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI