Drużyna futbolu amerykańskiego szuka nowych zawodników

Najstarsza śląska drużyna futbolu amerykańskiego Gliwice Lions rozpoczyna rekrutację. W sobotę (21 stycznia) zacznie się nabór nowych kandydatów do zespołu.

Działacze Lwów obiecują, że kandydaci, którzy spełnią oczekiwania mogą liczyć na grę w I lidze futbolu amerykańskiego w Polsce, a także na profesjonalne treningi i szkolenia wyjazdowe. Będą też mieli duże szanse na dołączenie do reprezentacji narodowej. Ponadto najlepszym klub zapewni profesjonalne kontrakty sportowe oraz stypendia. Klub zapewnia również, że wzrost i waga nie mają znaczenia. Najważniejsze cechy kandydatów to przede wszystkim determinacja oraz chęć zwycięstwa, a także pasja do futbolu amerykańskiego. „Masz szansę dołączyć do elitarnego grona sportowców, jakimi są zawodnicy Gliwice Lions i reprezentować futbol amerykański na najlepszych arenach w kraju! Nie szukaj wymówek, przyjdź, zawalcz i udowodnij, że to właśnie ciebie potrzebujemy!” – czytamy na oficjalnym profilu facebookowym gliwickiego klubu.

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się w sobotę (21 stycznia) o godzinie 13.30 na hali sportowej przy ul. Jasnej 31 w Gliwicach.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI