Dwie firmy z Gliwic na czele rankingu! Ogromny sukces

Międzynarodowy serwis Clutch, wiodąca platforma ocen i recenzji usług w sektorze B2B, opublikowała tegoroczny ranking „Top Poland Software Development Companies”. Na czele znalazły się firmy z Gliwic.

Na 2. miejscu, wśród ponad 160 ocenionych firm programistycznych w Polsce, jest Future Processing, które na podium zestawienia znalazło się za The Software House. Trzecie miejsce zajęła warszawska firma SoftwareMill.

– Stawiamy na partnerskie relacje. Uczciwość i otwarta komunikacja sprawiają, że zyskujemy zaufanie klientów, a także – co widać po wynikach rankingu Clutch – uznanie branży. Taki wynik zawsze jest powodem do dumy – mówi Paweł Pustelnik, dyrektor zarządzający Future Processing.

– Pierwsze miejsce zdobyte w tegorocznym rankingu Clutch cieszy nas przede wszystkim dlatego,
że zostało przyznane na podstawie aż 35 pozytywnych opinii, udzielonych analitykom serwisu przez naszych klientów. Rola rekomendacji zawsze była dla naszego biznesu kluczowa, a w ostatnich latach potrzebujący usług programistycznych coraz częściej szukają rekomendacji właśnie w Internecie – mówi Mateusz Kubiczek, Prezes Zarządu The Software House. – Jestem wdzięczny klientom za tak pozytywny feedback i dziękuję naszemu zespołowi za zaangażowanie i świetną pracę, bez których nie moglibyśmy liczyć na takie zaufanie klientów.

W pierwszej dziesiątce zestawienia Top Poland Software Development Companies 2020 znalazły się także śląskie JCommerce (5. pozycja) oraz Brainhub (6. pozycja). Innymi ujętymi w ranking firmami działającymi na Śląsku są: SkyRise Tech (27. pozycja), Euvic (53. pozycja), WASKO (106. pozycja) oraz rspective (83. pozycja).

Przy opracowywaniu rankingu ocenie poddane zostały firmy z całego kraju.

Ich zespoły specjalizują się w tworzeniu oprogramowania na zamówienie, aplikacji mobilnych, sztucznej inteligencji, rozwoju e-commerce i innych wykwalifikowanych usługach IT. Do opracowania zestawienia wykorzystano zweryfikowaną przez serwis Clutch historię dostarczania klientom wysokiej jakości produktów, pozytywnych oraz zweryfikowanych recenzji klientów, a także zakres oferowanych usług 
i otrzymanych nagród. Warunkiem udziału w rankingu jest posiadanie konta na platformie Clutch.

Clutch jest wiodącą, międzynarodową platformą ocen i recenzji dla dostawców usług IT, marketingu i usług biznesowych. Z platformy miesięcznie korzysta ponad pół miliona kupujących i sprzedających usługi, którzy dzięki niej mają ułatwiony dostęp do wiarygodnych informacji rynkowych, co pomaga w podejmowaniu decyzji biznesowych. Serwis został uznany przez Inc. Magazine za jedną z 500 najszybciej rozwijających się firm w USA i znalazł się na liście 50 najlepszych startupów na LinkedIn.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI