Zatrzymano kobietę podejrzaną o usiłowanie zabójstwa 6-letniego dziecka

Zatrzymano poszukiwaną 46-latkę. Wszystko dzięki przypadkowemu świadkowi, który rozpoznał kobietę ze zdjęcia zamieszczonego na profilach społecznościowych.

46-latka podejrzewana o usiłowanie zabójstwa 6-letniego dziecka w Jaworznie, została zatrzymana. Do zdarzenia doszło wczoraj ok. 21.00 na ul. Matejki w Jaworznie. Dziewczynka trafiła do szpitala w Katowicach-Ligocie, gdzie przeszła operacje.

Przejeżdżający obok jednego z przystanków w Chrzanowie rozpoznał w siedzącej tam kobiecie poszukiwaną o wczorajsze usiłowanie zabójstwa 6-letniej dziewczynki. Rozpoznanie było możliwe dzięki zdjęciom poszukiwanej, zamieszczonym wraz z informacją na profilach społecznościowych i w mediach. O swoich spostrzeżeniach świadek poinformował dyżurnego w Jaworznie, który poprosił o pomoc kolegów z Chrzanowa. Chwilę później kobieta została już przez nich zatrzymana.

Do samego zdarzenia doszło wczoraj ok. 21.00 na ul. Matejki w Jaworznie. Zatrzymana kobieta podeszła do bawiących się tam dzieci i bez wyraźnego powodu rzuciła w jedno z nich kamieniem. Poszkodowaną okazała się 6-letnia dziewczynka, która z poważnymi obrażeniami głowy, zagrażającymi jej zdrowiu, a nawet życiu, została przetransportowana do szpitala w Ligocie.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI