spot_imgspot_img


Dziś zamykają ulicę Jana Śliwki. Objazdy

W związku z budową Drogowej Trasy Średnicowej 3 listopada zostanie zamknięty fragment ul. Jana Śliwki oraz wyjazd na tę ulicę z ul. Wybrzeże Armii Krajowej – informuje Eurovia Polska S.A., wykonawca robót.

W Gliwicach trwa realizacja ogromnych inwestycji drogowych, co wiąże się z okresowymi utrudnieniami na drogach. Prace są planowane w taki sposób, aby ich skutki były możliwie najmniej odczuwalne dla mieszkańców.

Otwarto już Drogę Krajową nr 88, na której gruntownie przebudowano wiadukt nad torami kolejowymi i wybudowano nowy most nad rzeką Kłodnicą. Ten ostatni obiekt to część powstającego węzła „dekawki” z budowaną Drogową Trasą Średnicową. Kolejnym gotowym obiektem na drugiej części DTŚ w Gliwicach jest wiadukt nad średnicówką w ciągu ul. Konarskiego, na której przywrócono ruch. Teraz kolej na przebudowę kolejnego mostu nad Kłodnicą i kolejnego wiaduktu. Dlatego od poniedziałku zamknięty zostanie fragment ul. Jana Śliwki. Będzie nieprzejezdny przez rok. Dla kierowców przygotowano objazdy.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ZOD
ZOD
8 lat temu

Objazdy? To super ale którędy??? Brak podstawowej informacji!

Azizi
Azizi
8 lat temu
Reply to  ZOD

Proszę kolego 😉 https://infogliwice.pl/?p=22505

Rozbawiony
Rozbawiony
8 lat temu

Chyba nie ma którędy poprowadzić objazdów, bo większość gliwickich ulic jest nieprzejezdna, rozkopana, zamknieta … Miasto wyglada jakby było odbudowywane po wybuchu bomby.

zxzxzx
zxzxzx
8 lat temu

Hmmm ciekawe, co da nam otwarta dk88, gdy zamykaja droge laczaca toszecka z orlickiego i dalej z miastem. Ktoredy mamy teraz wjezdzac do maista ? Toszecka – ulica placzu dziur a dokladniej uniesionego asfaltu przez drzewa. Wieczny korek przez ryjacy sie autobus z pasa do skretu w prawo ( na jana sliwki) . Moze ulica Kozielska ? Fajnie szkoda tylko ze korek jaki sie robi na Labedzkiej przez lewoskret na skrzyzowaniu kolo salonu lazienek uniemozliwia plynna jazde. Wystarczy 1 tir zjezdzajacy z DK88 na celny jadacy przez Labedzka i mozna zakwitnac w samochodzie bo korek siega mostu kolo OPLA. Z… Czytaj więcej »

bullik
bullik
8 lat temu
Reply to  zxzxzx

jest zmiana organizacji ruchu mistrzu i teraz z prawego pasa skręca się w prawo i jedzie prosto. no ale widac,że są i tacy co jeżdżą na pamięć. wiec nie ma co się dziwić, że są wypadki

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI